Opinie o Kawa ziarnista Bazzara Espresso Deca Brasil Santos 1kg

  • Stuprocentowa brazylijska arabika, która posiada urzekająco słodki smak. Bazzara Deca Brasil Santos to kawa bezkofeinowa, którą możemy spożywać bez względu na porę dnia i doskonale sprawdzi się jako kawa czarna oraz z mlekiem.
Kod produktu: 8026028003016
Producent: BAZZARA

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 10 Średnia ocena: 4.30
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Dariusz, Nowa Dęba
2021-12-17
Kawę parzę w ekspresie kolbowym. Moja ulubiona wieczorowa kawa.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Kamil, Zielona Gora
2021-10-24
Kawa - jak w opisie - o wyraźnej słodyczy. Zdecydowanie jedna z moich ulubionych.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Ewa, GOLENIÓW
2021-01-11
Kawa najlepsza jaką piłam
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Michal, Brwinow
2020-10-31
Bezkofeinowa
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Iwona, Wrocław
2020-10-16
Godna polecenia
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Elwira, Stare Miasto
2020-08-19
Niestety kawa nie przypadła mi do gustu. Zgadzam się z opinią Pana Piotra, że jest kwaśna. A nie o to mi chodzi w kawie, żeby czuć samą kwaskowość... Picie kawy ma być przyjemnością a nie męczarnią. Słodyczy się nie doszukałam. Nawet przy bardzo drobnym mieleniu i zwiększeniu dozy. Za tą cenę naprawdę spodziewałam się czegoś wyjątkowego. Odradzam zakup. Dla poszukujących dobrej bezkofeinówki polecam za to cornella espresso 68 decaf - jest bardzo delikatna, ale za to smaczna. Oczywiście na tej nie poprzestanę i będę szukać idealnej.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 1 / 5 )
Autor: Piotr, Szczecinek
2020-07-06
Witam, zamówiłem tę kawę jakiś czas temu, jako jednorodną arabikę o dużej słodyczy i niskiej (sic!) kwasowości. Niestety kawa okazała się być czymś zupełnie innym, niż wynikałoby to z opisu, mianowicie jest po prostu kwaśna! Często zamawiałem w sklepie różne kawy i żadna nie była tak kwasowa, nie mówiąc o dziwnym tytoniowym aromacie. Kontaktowałem się ze sklepem w celu ewentualnej reklamacji, ale Pani na linii stwierdziła, że ta kawa taka jest. Mam bardzo dobrą opinię o sklepie, ale ten zakup niestety ją nadszarpnął. Nie przekonuje mnie konieczność przestawiania młynka w automatycznym ekspresie w skrajne położenie, które będzie faworyzować tylko tę jedną kawę. Korzystam też z innych i wówczas one nie będą nadawać się do spożycia. Ponadto kawa jest jedną z najdroższych i uważam, że absolutnie nie jest warta swojej ceny, dlatego tez tak niska ocena produktu.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 4 / 5 )
Autor: Adam, Borówiec
2020-05-30
Jedna z najsmaczniejszych kaw jakie do tej pory próbowaliśmy. Niestety przed zamówieniem nie zwróciłem uwagi, że jest bezkofeinowa i to jest jej jedyny minus. Ale oczywiście dla tych co szukają takich kaw godna polecenia!
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 3 / 5 )
Autor: Marcin, Wrocław
2020-04-06
Kawa dość intensywna w smaku, dominuje lekka goryczka i lekka kwasowość. Wspomnianej w opisie dużej słodyczy nie udało mi się jak na razie uzyskać. Uwaga - kawa wymaga bardzo drobnego mielenia - żeby uzyskać poprawne espresso, na młynku Baratza Sette 270 musiałem skręcić żarna do maksimum (1A) i zwiększyć dozę z standardowo 18g na 22g, gdzie zazwyczaj poruszam się w zakresie 2 - 7.
Opinia naszego klienta w
    pixel