Opinie o Ekspres do kawy Gaggia Classic EVO - Czarny

  • Ekspres do domu, który sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy barista. Profesjonalna dysza do mleka oraz ulepszone materiały i technologie zastosowane w Gaggii Classic EVO stawiają ją poziom wyżej nad innymi modelami tej marki.
Kod produktu: 8720389028571
Producent: GAGGIA

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 2 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Robert, Międzyzdroje
2023-11-08
Nie wiem co mam powiedzieć. Wcześniej miałem automat Saeco latte go... Kawa z nowego ekspresu jest lepsza. Dużo lepsza. Jakość materiałów, prostota obsługi i czyszczenia. Polecam z całego serca
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Marcin, Warszawa
2023-11-07
Ekspres Gaggia Classic EVO jest chyba idealnym urządzeniem do robienia kawy w domu w przystępnej cenie. Można w nim przygotować bliskie ideału espresso, którego nie dostaniecie w większości kawiarni. Ekspres prezentuje się znakomicie, jest prosty w budowie i obsłudze. Dla wymagających kawoszy, którzy zechcą zanurkować głębiej w świat espresso, BARDZO ważnym elementem jest precyzyjny młynek, w co nie wierzyłem do momentu sprawdzenia osobiście. Kupiłem młynek Baratza ENCORE ESP, który daje radę, ale jest pewnym ograniczeniem. Mimo dość precyzyjnej regulacji w zakresie espresso, wciąż mu trochę brakuje. Jeżeli szukasz szybkiego i prostego sposobu przyrządzenia espresso ten ekspres może nie być dla Ciebie. Jeżeli chcesz używać sitka tradycyjnego, to będziesz potrzebować precyzyjny młynek, wagę, stoper i poznać dokładna recepturę espresso. Jeżeli wykorzystasz sitko tzw. "creama perfetta", do mielonej kawy, to otrzymasz kawę poprawną, jednak daleką od ideału. Polecam ten ekspres, ale koniecznie z dobrym, precyzyjnym młynkiem do espresso.
Opinia naszego klienta w
    pixel