Opinie o Kawa ziarnista Johan & Nyström Sumatra Gayo Mountain 250g - NIEDOSTĘPNY

  • Kawa ziarnista Sumatra Gayo Mountain Johan & Nyström to 100% arabika pochodząca z północnej części Sumatry. Kawa posiada intensywny aromat indonezyjskich przypraw i fig, a jej wyrafinowany i zrównoważony smak przypadnie najbardziej wybrednym podniebieniom

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 6 Średnia ocena: 4.50
Sortuj:
Ocena: ( 2 / 5 )
Autor: Mariusz, Łaziska
2020-05-26
Jedna z gorszych kaw jakie piłem. Spróbowałem ją parzyć różnymi metodami i akcesoriami (aeropress, Hario V60, Hario V60 Kasuya Method 4:6). Za każdym razem mam ochotę ją wylać. Za tą kasę zdecydowanie nie polecam.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Justyna, Olsztyn
2019-02-18
Bardo dobra kawa o zrównoważonym smaku, bez kwasowości. Przygotowuję ja w aeropresie i za każdym razem czekam z niecierpliwością na ten moment dnia kiedy mogę nasycić się jej zapachem i aromatem ;) A do tego ma certyfikat ekologiczny i Fair Trade - jak dla mnie kawa idealna! Polecam gorąco!
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Arkadiusz, Nowy Sącz
2018-12-27
Idealna kawa pita dla jej palety smakowej. Od rana do popołudnia, przygotowana w aeropresie to cudo. Aromat przyjemny, wyraźny i słodkawy, podobnie smak. Wyczuwalne nuty przypraw i owoców. Polecam ją i wszystkie kawy palarni
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Piotr, Łódź
2017-10-08
Kawa wyjątkowa. Już od otwarcia opakowania pojawia sie zapach kawy wymieszany z...? Nie potrafię określić. Smak bardzo złożony, troszkę goryczki, odrobinę ostrości (przyprawy), zero kwasowości. Każdy lubiący kawę powinien spróbować.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Agata, Kraków
2016-09-19
Początkowo miałam mieszane odczucia pijąc tą kawę. Potem jednak przekonałam się do niej. Polecam.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Krystyna, Poznań
2016-08-29
Bardzo dobra kawa .Polecam
Opinia naszego klienta w
    pixel