Kawa ziarnista Vaspiatta

ilość znalezionych towarów: 1

    Vaspiatta to wypalane w Polsce kawy klasy Premium, które są tworzone wyłącznie z ziaren najwyższej jakości. Producent kaw Vaspiatta posiada szeroką ofertę skierowaną niemal do każdego konsumenta. Sekretem ich jakości jest palenie zgodne z włoską tradycją, a odpowiednio dobrane proporcje ziaren pochodzących z najdalszych zakątków świata sprawiają, że otrzymujemy niepowtarzalny produkt.

    Kawa ziarnista Vaspiatta jest komponowana z wysokiej jakości ziaren arabiki i robusty, które przed wypaleniem przechodzą staranną selekcję. Do wyboru mamy jednorodne arabiki, które składają się z ziaren pochodzących z jednego regionu świata, mieszanki różnych odmian arabik oraz mieszanki ziaren arabiki i robusty. Kawę ziarnistą Vaspiatta możemy z powodzeniem przygotowywać w ekspresach automatycznych i kolbowych, tworząc prawdziwe, włoskie espresso bądź kawy mleczne typu cappuccino i latte macchiato. Dbając o zmielenie ich ziaren na odpowiednią grubość, możemy je również parzyć w kawiarkach moka, zaparzaczach typu french press lub w sposób tradycyjny.

    W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz wysokiej jakości kawy ziarniste Vaspiatta z serii Kawa z Krańca Świata, których ambasadorem jest Martyna Wojciechowska. Kawa Martyny Wojciechowskiej sprawia, że możemy poznać prawdziwy smak kawy pochodzącej z dalekich krajów. Jest to kawa, która powstała zarówno z myślą o koneserach, jak i amatorach wykwintnych smaków i aromatów kawy wysokiej jakości. Oferta kaw Martyny Wojciechowskiej zawiera produkty pochodzące z trzech krajów, które słyną z najlepszych upraw na świecie. Słodka kawa z Kolumbii, aromatyczne ziarna z Brazylii oraz orzeźwiająca kawa z Etiopii zachwycą każdego miłośnika szlachetnej arabiki.

    Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
    pixel