Bohater Miesiąca - HAYB

WYJĄTKOWE KAWY W WYJĄTKOWYCH CENACH

Bohaterem Miesiąca w sklepie Konesso.pl jest HAYB, dlatego przez cały sierpień wszystkie kawy z palarni HAYB są dostępne w wyjątkowo niskich cenach, z rabatem nawet do 37%. Poznaj bliżej wyjątkowe kawy z oferty HAYB i skorzystaj z atrakcyjnej promocji.

HAYB ESPRESSO

W ofercie HAYB znajdziemy kawy ziarniste przeznaczone do ekspresów ciśnieniowych oraz kawiarek. Są to średnio i ciemno palone jednorodne arabiki z Brazylii, Gwatemali, Peru i Kolumbii, a także wyjątkowe mieszanki. Możesz wsypać je do swojego domowego ekspresu automatycznego, kolbowego lub kawiarki, a potem wypić tak, jak lubisz - jako espresso, duże americano lub z mlekiem i cukrem, ale zawsze ze smakiem.

KAWY HAYB Z SERII ESPRESSO

HAYB SPECIALITY SINGLE ORIGIN

Doskonałej jakości jasno palone jednorodne arabiki, które doskonale sprawdzą się do alternatywnych metod parzenia. Są to najcenniejsze ziarna odkrywające przed nami niezwykły świat kawowych smaków. Z pewnością jest to coś dla kawowych freaków, ale nie tylko. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z kawą jakości speciality, to HAYB Single Origin jest świetną opcją na start.

KAWY HAYB W SERII POD PRZELEWY

KAWY HAYB W SERII SIĘ PRZELEWA

HAYB Sie Przelewa to kolekcja kaw, która została stworzona z myślą o ekspresach przelewowych. Te kawy nie wymagają od Ciebie precyzyjnego liczenia klików, kontroli temperatury i dokładnego zalewania. Możesz wsypać je do przelewówki i zawsze uzyskasz pyszną kawę. Już po samej nazwie kawy (Kwiat, Owoc, Tropik, Klasyk) możesz spodziewać się, co znajdziesz w filiżance.

KAWY HAYB W SERII SIĘ PRZELEWA

HAYB I KONESSO

HAYB z Konesso wielokrotnie łączyli swoje siły, a owocem tej współpracy są wyśmienite kawy. Warto wspomnieć o ostatnich blendach do espresso, czyli Espresso Blend, Milk Blend i Espresso Blend Barrel Aged. Są to mieszanki arabik z Brazylii i Etiopii, które różnią się smakiem i aromatem. Milk Blend to kawa polecana do mlecznych specjałów — charakteryzuje się świetnie zrównoważonym smakiem z wyczuwalną nutą gorzkiej czekolady, orzechów włoskich i brązowego cukru. Espresso Blend to klasyczna mieszanka do ekspresów ciśnieniowych, która zachwyca słodyczą. W jej smaku dominuje czekolada podkręcona przez nuty czerwonych i żółtych owoców.

Espresso Blend Barrel Aged to kawa, która przeszła specjalny proces obróbki polegający na starzeniu ziaren kawy w beczkach wykorzystywanych wcześniej do przechowywania whisky. Nuty smakowe wyczuwalne w tej kawie są bardzo zróżnicowane. Starzenie w beczkach nadaje kawie dodatkową głębię i złożoność. Odkryjesz w nim czekoladę deserową, która otula podniebienie delikatnym i kremowym posmakiem. Dodatkowo pojawiają się również soczyste akcenty żółtych owoców, które dodają świeżości i subtelnej słodyczy do kawy. Aby uwieńczyć tę niezwykłą mieszankę, znajdziesz nuty karmelu, które podkreślają słodycz i zapewniają harmonijną równowagę.

Kolejna kawa to idealna propozycja pod delikatny przelew. Filter Blend to mieszanka arabik z Brazylii i Etiopii po obróbce naturalnej. HAYB Filter Blend to wyjątkowo słodka kawa. W jej smaku dominuje czekolada, podkręcona przez nuty czerwonych i żółtych owoców.

KAWY HAYB W SERII Z KONESSO
Polecane
Kawa ziarnista HAYB Blue Espresso Blend 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista HAYB Blue Espresso Blend 1kg
81,30 zł netto 125,00 zł 100,00 zł brutto 100,00 zł 125,00 zł 2000 pkt.
Kawa ziarnista HAYB Sie Przelewa Tropik 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista HAYB Sie Przelewa Tropik 1kg
116,42 zł netto 179,00 zł 143,20 zł brutto 143,20 zł 179,00 zł 2864 pkt.
Kawa ziarnista HAYB Konesso Espresso Blend 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista HAYB Konesso Espresso Blend 1kg
75,60 zł netto 139,99 zł 92,99 zł brutto 92,99 zł 139,99 zł 1859.80 pkt.
Kawa ziarnista HAYB Konesso Milk Blend 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista HAYB Konesso Milk Blend 1kg
69,10 zł netto 134,99 zł 84,99 zł brutto 84,99 zł 134,99 zł 1699.80 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel