Bohater Miesiąca - Caffe del Faro

Kwiecień to miesiąc, w którym możemy w pełni korzystać z wiosennego klimatu i na dobre zapomnieć o szarej, zimowej rzeczywistości. Tak wyjątkowy miesiąc należy uczcić wyjątkową promocją, dlatego na Bohatera Miesiąca w kwietniu wybraliśmy palarnię kawy Caffe del Faro. Dzięki temu możecie bliżej poznać wysokiej jakości produkty palarni oraz skorzystać ze zniżki do 19% na wszystkie kawy Caffe del Faro obowiązującej przez cały miesiąc.

Caffe del Faro

Caffe del Faro to włoska palarnia kawy z siedzibą w Montegranaro położonego w malowniczej prowincji Fermo. Założyciel palarni Angelo Scariglia zawsze był uznawany za wzór do naśladowania, swego rodzaju światło latarni, które wskazuje drogę. Stąd też zaczerpnięto nazwę Faro, co po włosku oznacza latarnię. Dzieci Angelo podążając śladami swojego ojca, w dalszym ciągu zapewniają najwyższą jakość produktów i gwarantują w stu procentach włoską produkcję. Caffe del Faro zyskało wielkie uznanie koneserów, a jakość ich kaw została potwierdzona uzyskaniem drugiego miejsca w zawodach Italian Barista Championship 2015 za najlepsze espresso, cappuccino i koktajl kawowy. Caffe del Faro została wyróżniona drugą najlepszą palarnią kawy na zawodach Italian Coffee Roasting Championship 2015.

Kawy ziarniste Caffe del Faro

W ofercie Caffe del Faro znajdziemy wysokiej jakości kawy ziarniste, które zachwycą każdego miłośnika włoskiej kawy. Odpowiednia kompozycja ziaren i tradycyjne włsokie palenie sprawiają, że kawy Caffe del Faro świetnie posłużą do przygotowania aromatycznego espresso i kaw mlecznych na jego bazie. Szczególną popularnością cieszy się Caffe del Faro Suprema 100% Arabica, która składa się ze szklachetnych ziaren i charakteryzuje się delikatnym, lecz bogatym smakiem oraz wyrazistym aromatem.

Kawa mielona Caffe del Faro

Kawy mielone Caffe del Faro to doskonała propozycja dla użytkowników włoskich kawiarek moka. Odpowiedni stopień zmielenia i włoskie palenie powodują, że są to kawy świetnie dostosowane do ciśnieniowych metod parzenia. Kawy mielone Caffe del Faro składają się z najwyższej jakości gatunków arabiki i robusty, a dostępność różnych kompozycji kaw sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Kawa w saszetkach Caffe del Faro

Kawy Caffe del Faro w saszetkach ESE są przeznaczone dla osób, które cenią wygodę i stawiają na jakość przygotowanej kawy. Każda saszetka zawiera idealnie odmierzoną ilość kawy potrzebną do zaparzenia espresso. Posiadając saszetkę ESE, nie musimy mielić kawy, ani ubijać jej w kolbie. Kawy w saszetkach ESE przygotowuje się w specjalnych ekspresach ciśnieniowych na saszetki, ale możemy również parzyć je w ekspresach kolbowych, umieszczając w portafiltru specjalne sitko na saszetki.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel