Cena: 4399.00

  • Kolbowy ekspres do kawy marki Sage SES880BTR doskonale sprawdzi się w domu każdego miłośnika kawy. Dotykowy wyświetlacz przeprowadzi nas przez każdy proces zachodzący w urządzeniu, a świetny design będzie ozdobą każdej nowoczesnej kuchni.
Kod produktu: 9312432032148
Producent: SAGE

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 6 Średnia ocena: 4.83
Sortuj:
( 5 / 5 )
2023-05-20
Kawa jest super, ale...jeśli przerzucasz się z automatu na ten typ ekspresu to musisz dać sobie czas na ustawienie. Potem to już tylko przyjemność picia kawy.
Barbara, Jastrzębie-Zdrój
( 5 / 5 )
2022-03-18
Polecam, świetny ekspres dodatkowo wygląda bardzo stylowo.
Michał, Mysłowice
( 5 / 5 )
2021-12-31
Ten ekspres uświadomił mi że tak naprawdę nic nie wiedziałem o kawie. Dopiero teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć że wiem co to prawdziwa kawa. Ekspres wymaga nieco zachodu przy wstępnym ustawieniach gradacji mielenia oraz nieco wyczucia przy tamperowaniu kawy w kolbie, ale rekompensuje to zniewalającym smakiem kawy. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy chcą poznać prawdziwy smak kawy.
Lukasz, Będzin
( 5 / 5 )
2021-11-15
Bardzo udany zakup. Ekspres sprawdza się świetnie. Łatwa obsługa. Nic tylko robić kawę. Polecam serdecznie.
Michał, Siemianowice Śląskie
( 4 / 5 )
2021-05-21
Ekspres zdecydowanie dla zaawansowanych, którzy znają się na stopniach i czasach mielenia oraz parzenia kawy. Mam go już trochę czasu i nadal szukam idealnych ustawień. Szkoda, że nie ma żadnego poradnika co do ustawień, ponieważ te domyślne nie dają satysfakcjonujących efektów. W samym ekspresie brakuje mi przypomnienia o stopniu mielenia dla poszczególnych ustawień- gdy je zmieniamy testując różne opcje kawy. Bo stopień mielenia zmieniamy dla wszystkich kaw, nie tylko dla jednej. I tak np. dla Cafe Crema jest ostrzeżenie o predefiniowanym stopniu zmielenia po jego zmianie). Przydatna jest tez tacka na akcesoria, niestety u mnie czasem zbiera sie w niej woda :/
Małgorzata, Gdańsk
( 5 / 5 )
2020-01-02
Ekspres w mojej kuchni prezentuje się fantastycznie i jestem bardzo zadowolona z zakupu w Konesso. Ekspres ma dużo ciekawych funkcji i wbudowany młynek. Polecam go każdemu :)
Dominika, Kluczbork
    pixel