Kawa ziarnista Praska

ilość znalezionych towarów: 10

  Praska Kawy Palarnia to rzemieślnicza polska palarnia kawy z Łomianek, która oferuje nam najwyższej jakości ziarna. Kawy Praska są ręcznie selekcjonowane, wypalane i szczelnie pakowane. Sercem palarni jest piec najnowszej generacji marki Probat, który współpracuje z profesjonalnym destonerem, aparaturą do pomiaru gęstości oraz wilgotności ziaren, a także laserowym czytnikiem koloru wypalonej kawy. Najnowocześniejsze urządzenia w połączeniu z doświadczeniem roasterów sprawiają, że w kawach Praska możemy doświadczać niesamowitych smaków i aromatów.

  Kawa ziarnista Praska pod przelew

  W ofercie Praskiej znajdziemy kawy ziarniste przeznaczone do alternatywnych i przelewowych metod parzenia. Są to jasno palone jednorodne arabiki, które pochodzą z najbardziej cenionych plantacji na świecie m.in. z Etiopii, Brazylii czy Gwatemali. Kawy do alternatyw Praska Kawy Palarnia dobiera sezonowo, dzięki czemu zawsze mamy gwarancję świeżości i najwyższej jakości.

  Kawy ziarniste Praska do ekspresów

  Większą część oferty Praskiej stanowią średnio i ciemno palone kawy przeznaczone do ekspresów automatycznych i kolbowych. Są to kawy składające się z jednorodnych ziaren, ale znajdziemy tu także indywidualnie skomponowane mieszanki różnych gatunków kawy. Mieszając ze sobą wysokiej jakości odmiany arabiki i robusty, możemy uzyskać niepowtarzalny smaka i aromat, którego naturalnie byśmy nie doświadczyli.

  Kawy ziarniste Praska dostępne są w opakowaniach o pojemności 250 g i 1 kg. Mniejsze opakowanie rewelacyjnie sprawdzi się wtedy, gdy nie pijemy zbyt dużo kawy, a także jeśli chcemy przetestować nową mieszankę. Duże opakowanie kawy jest świetnym rozwiązaniem w domach, gdzie ekspres jest używany bardzo często, dzięki czemu nie musimy zbyt często uzupełniać pojemnika na ziarna.

  Kawy ziarniste Praska znajdziesz teraz w ofercie sklepu Konesso.pl.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel