Cafes Vitoria

ilość znalezionych towarów: 4

  Cafes Vitoria to hiszpańska rodzinna palarnia kawy, która została założona w latach 70. w Barcelonie. Firma stawia na rozwój w branży HORECA i VENDING, ale nie oznacza to, że jej kawy nie są przeznaczone również dla domowych baristów. Do firmy Cafes Vitoria należą 3 marki kawowe, a są to Real Espresso, Vitoria Cafes i Colonial Coffee Company.

  Organiczna kawa ziarnista

  Kawa ziarnista Cafes Vitoria pochodzi wyłącznie z ekologicznych upraw i jest produkowana w zgodzie ze środowiskiem, a jej ziarna pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych plantacji. Kawy ziarniste Cafes Vitoria, które znajdziesz w ofercie sklepu Konesso.pl posiadają certyfikat Fairtrade, który dowodzi temu, że producent dba o uczciwe warunki handlu. Ma to ogromny wpływ na rozwój rolników oraz na ekonomiczne zrównoważenie lokalne w miejscach, gdzie hoduje się kawę.

  Seria kaw ziarnistych Vitoria BIO Organic Coffee to stuprocentowe arabiki, które pochodzą wyłącznie z jednego regionu produkującego kawę. Są to kawy, które nadają się do parzenia w ekspresach automatycznych i kolbowych, a swoje zastosowanie znajdą w lokalach gastronomicznych, hotelach, kawiarniach, ale również w naszych domach. W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz organiczne kawy ziarniste BIO Vitoria, które pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych plantacji, a ich produkcja odbywa się w zgodzie ze środowiskiem.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel