Herbata Simon Levelt

ilość znalezionych towarów: 11

  Simon Levelt to holenderski producent ekologicznej herbaty klasy premium. Początki firmy sięgają roku 1826, kiedy to jej założyciel Simon Levelt otworzył pierwszy sklep w Amsterdamie. Początkowo sprzedaż herbaty ograniczała się tylko do lokalnych klientów detalicznych, ale z czasem Simon Levelt zaczął również zaopatrywać inne sklepy i firmy. Prawie 200 lat później marka Simon Levelt jest znana na całym świecie.

  EKOLOGICZNA HERBATA SIMON LEVELT

  Herbata Simon Levelt składa się z najwyższej jakości liści, ziół, przypraw i owoców, które pochodzą jedynie z ekologicznych upraw. Simon Levelt od 6 pokoleń stawia na zrównoważony handel, dlatego wszystkie składniki sprowadza bezpośrednio od hodowców. Tai system gwarantuje hodowcom sprawiedliwe wynagrodzenie, a producent ma pełną kontrolę nad jakością zamawianych towarów. Dzięki temu my otrzymujemy BIO herbaty o wyśmienitym smaku i aromacie.

  HERBATA SIMON LEVELT DO DOMU

  Simon Levelt w swojej ofercie posiada herbaty w saszetkach, które doskonale sprawdzą się do użytku domowego. Są to organiczne herbaty czarne, zielone, niebieskie, ale także ziołowe, które są mieszankami aromatycznych ziół i przypraw. Tak szeroki wybór sprawia, że oferta herbat Simon Levelt jest skierowana do niemal każdego konsumenta.

  Wysokiej jakości herbaty Simon Levelt znajdziesz teraz w ofercie sklepu Konesso.pl.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel