Herbata Simon Levelt

ilość znalezionych towarów: 20

  Simon Levelt to holenderski producent ekologicznej herbaty klasy premium. Początki firmy sięgają roku 1826, kiedy to jej założyciel Simon Levelt otworzył pierwszy sklep w Amsterdamie. Początkowo sprzedaż herbaty ograniczała się tylko do lokalnych klientów detalicznych, ale z czasem Simon Levelt zaczął również zaopatrywać inne sklepy i firmy. Prawie 200 lat później marka Simon Levelt jest znana na całym świecie.

  EKOLOGICZNA HERBATA SIMON LEVELT

  Herbata Simon Levelt składa się z najwyższej jakości liści, ziół, przypraw i owoców, które pochodzą jedynie z ekologicznych upraw. Simon Levelt od 6 pokoleń stawia na zrównoważony handel, dlatego wszystkie składniki sprowadza bezpośrednio od hodowców. Tai system gwarantuje hodowcom sprawiedliwe wynagrodzenie, a producent ma pełną kontrolę nad jakością zamawianych towarów. Dzięki temu my otrzymujemy BIO herbaty o wyśmienitym smaku i aromacie.

  HERBATA SIMON LEVELT DO DOMU

  Simon Levelt w swojej ofercie posiada herbaty w saszetkach, które doskonale sprawdzą się do użytku domowego. Są to organiczne herbaty czarne, zielone, niebieskie, ale także ziołowe, które są mieszankami aromatycznych ziół i przypraw. Tak szeroki wybór sprawia, że oferta herbat Simon Levelt jest skierowana do niemal każdego konsumenta.

  Wysokiej jakości herbaty Simon Levelt znajdziesz teraz w ofercie sklepu Konesso.pl.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl

  Lokalizacja

  Podaj kod pocztowy adresu dostawy

  lub udostępnij położenie, abyśmy mogli określić czy dla tego miejsca dostępna jest dostawa ekspresowa.

  Lokalizacja

  Przykro nam, ale nasz ekspresowy kurier nie obsługuje tej okolicy.

  Twoje zamówienie zostanie dostarczone w standardowym czasie, a kuriera wybierzesz podczas składania zamówienia.

  pixel