Zrób zdjęcie i odbierz kasę #chwilezkonesso

Kasa za zdjęcie


Potrafisz robić atrakcyjne zdjęcia i posiadasz konto na instagramie? W takim razie znajdujesz się w gronie potencjalnych zwycięzców naszego konkursu. Zrób kawowe zdjęcie, które zachwyci naszą komisję, dodaj #chwilezkonesso i zdobądź voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie Konesso.pl. Najlepsze jest to, że dostajesz od nas aż 3 szanse na wygraną, ale spokojnie, już podajemy więcej szczegółów.

Konkurs trwa do końca roku, a voucher możesz wygrać co miesiąc, czyli za zdjęcia udostępnione w październiku, listopadzie i grudniu. Na koniec każdego miesiąca ogłosimy 3 zwycięzców, których prace wywarły na nas największe wrażenie. Każdy zwycięzca otrzyma od nas voucher o wartości 50 zł, który może wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Niestety nasza komisja nie może nagrodzić wszystkich uczestników konkursu, a jej wybór jest subiektywny, dlatego podpowiadamy, że warto zaskoczyć nas czymś kreatywnym. 

Nie czekaj. Zabaw się w fotografa, oznacz nas na swoim zdjęciu i zdobądź kasę na zakupy. Jeżeli nie powiedzie Ci się za pierwszym razem - głowa do góry. Masz jeszcze kolejną szansę na wygraną.


Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel