Witamy wiosnę z darmową dostawą

Darmowa dostawa w Konesso w dniach 20.03 - 21.03

21 marca obchodzimy pierwszy kalendarzowy dzień wiosny, co oznacza, że od teraz będzie już tylko jaśniej i cieplej. Jak co roku pragniemy przywitać wiosnę z rozmachem, dlatego przygotowaliśmy 2 dni z darmową dostawą w Konesso.pl. Wszystkie zamówienia złożone w dniach 20.03-21.03 wyślemy do Was bez naliczania kosztów wysyłki. Promocja obowiązuje wszystkie zamówienia bez minimalnej wartości i działa automatycznie, dlatego, aby z niej skorzystać nie musisz robić zupełnie nic. 
   
Obecna sytuacja na świecie wniosła sporo zamieszania w niemal każdy aspekt naszego życia również, jeśli chodzi o zakupy internetowe. Zdając sobie sprawę z zagrożenia, w naszym sklepie wprowadziliśmy specjalne procedury, które mają na celu chronić naszych pracowników oraz wszystkich Klientów. Pragniemy Was poinformować, że pomimo zmianom w organizacji naszej pracy, sklep Konesso.pl cały czas funkcjonuje zgodnie z planem, a wszystkie przesyłki realizowane są terminowo.
 
Jeżeli planujesz zakupy w naszym sklepie, ale obawiasz się bezpośredniego kontaktu z kurierem, to informujemy, że możesz skorzystać z wielu form dostawy, które nie narażają Cię na styczność z innymi osobami - taką opcja są Paczkomaty InPost oraz kurier DPD, który wdrożył specjalne procedury doręczania przesyłek.

pixel