Udane wakacje z akcesoriami MiiR

Ulubiona kawa lub herbata
zawsze z Tobą!

Kod rabatowy

miir15 Wykorzystaj kod >>

Akcesoria Miir Taniej 15%

Rodzinne wyjazdy, czy kemping w gronie przyjaciół nie może odbyć się bez ulubionej kawy lub herbaty. Wysokiej jakości akcesoria MiiR pozwolą Ci cieszyć się wyśmienitym gorącym naparem w czasie podróży bądź podczas ogniska na łonie natury. Teraz wykorzystując kod rabatowy, możesz kupić akcesoria MiiR 15% taniej.


Kubki termiczne MiiR

W ofercie MiiR znajdziemy wysokiej jakości kubki, które pozwolą nam na dłużej utrzymać temperaturę przechowywanych napojów. Solidnie wykonane kubki termiczne, które wykorzystują system podwójnych ścianek, są odporne na uszkodzenia i mają szczelne zamknięcia chroniące przed kapaniem. Inną ciekawą opcją są kubki kempingowe MiiR, które sprawdzą się podczas każdego wypoczynku pod namiotami. Kubki MiiR dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu są dostosowane do każdego użytkownika.

Zobacz więcej >>
Kubki termiczne Miir
 Kubek termiczny Miir w kolorze czarnym Biały i czarny Kubek termiczny MiiR

Kubki termiczne Miir


BUTELKI TERMICZNE MIIR

Butelki termiczne MiiR zostały zaprojektowane dla osób aktywnych, które długie wędrówki traktują jako najlepszą formę odpoczynku. Podwójne ścianki ze stali nierdzewnej sprawiają, że butelki utrzymują temperaturę zimnych i gorących napojów, dlatego możemy przechowywać w nich zarówno gorącą herbatę, jak i zimną wodę. Szczelna nakrętka butelek termicznych MiiR jednocześnie jest uchwytem, który zapewnia wygodne trzymanie w dłoni. Butelki termiczne MiiR możemy kupić w różnych rozmiarach i atrakcyjnych kolorach.

Zobacz więcej >>
Butelki termiczne Miir
BUTELKA TERMICZNA MIIR NARROW MOUTH BOTTLE 680 ML - BIAŁA BUTELKA TERMICZNA MIIR WIDE MOUTH BOTTLE 470 ML - CZARNA

BUTELKI TERMICZNE MIIR


DZBANKI TERMICZNE MIIR

Jeżeli na wycieczkę wybieramy się w większym gronie, to doskonałym rozwiązaniem będzie dzbanek termiczny MiiR. Duża pojemność dochodząca do 1,8 l, solidne wykonanie, szczelne zamknięcie i właściwości termiczne sprawiają, że dzbanki MiiR pozwolą nam cieszyć się smakiem ulubionej kawy z całą rodziną lub grupą przyjaciół.

Zobacz więcej >>
DZBANKI TERMICZNE MIIR

DZBANKI TERMICZNE MIIR

Ulubiona kawa lub herbata
zawsze z Tobą!

Kod rabatowy

miir15 Wykorzystaj kod >>
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel