Świętuj z nami urodziny palarni Coffee Plant - darmowa dostawa i super ceny!

WYJĄTKOWE ZESTAWY URODZINOWE, Z KTÓRYMI MOŻESZ WYGRAĆ ATRAKCYJNE NAGRODY

Z okazji swoich 4. urodzin COFFEE PLANT przygotował specjalne zestawy urodzinowych kaw i ciekawych gadżetów. Każdy zestaw skierowany jest do miłośników wysokiej jakości kawy przeznaczonej do metod przelewowych. Są to jednorodne arabiki, które odkryją przed Tobą bogactwo smaków, a także kawy z popularnej serii FLOW.

Dodatkowo, kupując urodzinowe sety od COFFEE PLANT, możesz wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Wyjątkową kawą wznieś toast za zdrowie COFFEE PLANT i zgarnij ekspres Moccamaster lub zestaw do parzenia kawy. Wszelkie szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na opakowaniu.
Prmocja ważna do 31.03.2023

Coffee Plant
Coffee Plant

ZAPROJEKTUJ ETYKIETĘ DLA KAWY

I WYGRAJ MŁYNEK

COMANDANTE

URODZINOWE ZESTAWY

KAWY W PROMOCYJNYCH CENACH Z DARMOWĄ DOSTAWĄ

Coffee Plant
Coffee Plant Logo

KAWA ZIARNISTA
KOLUMBIA WUSH WUSH 125G

Kolumbia Wush Wush to jasno palona kawa ziarnista jakości specialty segmentu competition coffee. Ta rzadka odmiana kawy trafiła na żyzne ziemie Kolumbii z Etiopii około 30 lat temu. Ze wspaniałym efektem w filiżance uprawia ją Argemiro Hernandez na swojej kultowej już farmie La Esperaza.

Cechuje ją ogromne podobieństwo do odmiany Gesha. W tej wyjątkowej Kolumbii znajdziesz nuty jabłek, melona, mięty i lawendy. Jest bardzo owocowa z przyjemną, dobrze rozwiniętą kwasowością i niskim body.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel