Rewolucja cenowa ekspresów Jura

Automatyczne ekspresy do kawy JURA to synonim wysokiej jakości i aromatycznej kawy - niekwestionowany lider wśród ekspresów segmentu premium. Szwajcarska firma Jura od 1931 roku zajmuje się produkcją innowacyjnych i ekskluzywnych ekspresów do kawy segmentu premium. Już od połowy lat 80-tych firma Jura jest liderem branży automatycznych ekspresów do kawy oraz wyznacza trendy i nowe standardy.

Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz niepodważalna, wysoka jakość oferowanych urządzeń sprawiła, że ekspresy Jura cieszą się popularnością na całym świecie.

Szwajcarskie ekspresy do kawy Jura to najwyższej jakości urządzenia, które od wielu lat wiodą prym wśród automatycznych ekspresów do kawy. Każdy, kto miał styczność z tymi wyjątkowymi urządzeniami, z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę, że marka Jura to gwarancja wyjątkowego stylu, ale przede wszystkim długoletniej, bezawaryjnej pracy.
Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem odpowiedniego ekspresu do domu lub do biura, to mamy dla Was znakomitą wiadomość.

Od 01.02 ekspresy Jura przechodzą cenową rewolucję. Oznacza to, że ekspresy automatyczne Jura będą teraz dostępne w atrakcyjnych, wyjątkowo niskich cenach. Zmiana cen urządzeń nie ma żadnego wpływu na zmianę ich jakości, która w dalszym ciągu stoi na najwyższym poziomie. Sprawdź na własne oczy, jak przeprowadza się cenową rewolucję i wybierz swój wymarzony ekspres do kawy JURA.
Skorzystaj z wyjątkowej okazji!
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel