Pij wodę! Dbaj o zdrowie i środowisko!

Weź udział w konkursie

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi i w związku z tym pragniemy zaprosić Was do wzięcia udziału w wyzwaniu, które ma na celu uświadomienie wszystkim, jak ważne jest odpowiednie spożycie wody i w jaki sposób powinniśmy pić wodę, aby zadbać o naszą planetę. Biorąc udział w naszym wyzwaniu, pomagasz rozpowszechnić problem nadmiernego użycia plastiku, ale również masz szansę na nagrodę w postaci dzbanka filtrującego wodę Aquaphor.

Weź udział >>
Kup ekspres i odbierz półroczny zapas kawy za pół ceny
Logo Aquaphor

#wyzwaniekonesso #wodafiltrowana @konesso.pl @aquaphor_polska

Pokaż nam swój codzienny rytuał picia wody, udostępniając zdjęcie na swoim instagramie pod hasztagiem #wyzwaniekonesso #wodafiltrowana z oznaczeniem @konesso.pl oraz @aquaphor_polska. Od 22 kwietnia do 6 maja codziennie będziemy wybierać osobę, do której powędruje dzbanek filtrujący Aquaphor Prestige 2,8 l. Nagrodą główną w wyzwaniu jest dzbanek filtrujący Aquaphor J.Shmidt 500 2,8 l, który zostanie przyznany ostatniego dnia zabawy.

Weź udział >>
Kup ekspres i odbierz półroczny zapas kawy za pół ceny
Kup ekspres i odbierz półroczny zapas kawy za pół ceny
Kup ekspres i odbierz półroczny zapas kawy za pół ceny
Kup ekspres i odbierz półroczny zapas kawy za pół ceny

DLACZEGO WARTO? KORZYŚCI PŁYNĄCE Z DOMOWEJ FILTRACJI WODY

Stosowanie systemów domowej filtracji wody w domu ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie, pozwala poprawić domowy budżet, ale także jest przyjazne dla środowiska. Filtrowana woda kranowa jest pozbawiana wszelkich nieczystości i nadmiaru szkodliwych substancji, dzięki czemu staje się zdatna do picia zaraz po przefiltrowaniu.

Comiesięczne zakupy kilku zgrzewek wody w plastikowych butelkach możemy zastąpić jednym wkładem filtrującym.

Usuń zanieczyszczenia z wody stosując filtry i dzbanki Aquaphor

Chlor

Chlor

Ołów i metale

Ołów i metale

Kamień

Kamień

Arsen

Arsen

Żelazo

Żelazo

Farmaceutyki

Farmaceutyki

Zakup systemu filtracji wody jest jednorazowy, ale jest inwestycją na lata, która szybko się zwraca. Standardowy wymienny wkład filtrujący wodę oczyszcza około 150-200 litrów wody kranowej i skutecznie działa nawet przez 2 miesiące, co powoduje, że możemy zapomnieć o wodzie w plastikowych butelkach ze sklepu.

Jeden wkład filtrujący wymieniany co miesiąc, może zastąpić ponad 100 butelek wody ze sklepu.

Zurzyte butelki ze sklepu
Farmaceutyki

Szkodliwy wpływ plastiku na środowisko

Według danych WWF do oceanów co minutę trafia jedna wywrotka tworzyw sztucznych, czego efektem jest śmierć milionów zwierząt rocznie. Dodatkowo produkcja i transport plastiku wiąże się z ogromną emisją gazów cieplarnianych do atmosfery. Rezygnacja z zakupu wody w plastikowych butelkach na rzecz domowych systemów filtracji przyczynia się nie tylko do ograniczenia korzystania z tworzywa sztucznego, ale ma też wpływ na zmniejszenie produkcji plastiku. Ten jeden mały krok może mieć ogromny wpływ na poprawę jakości środowiska oraz naszego życia.

Farmaceutyki
Polecane
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel