Odbierz słodki prezent z okazji Dnia Czekolady

12 kwietnia jest wyjątkowym dniem w kalendarzu wszystkich łasuchów, ponieważ obchodzimy wtedy Dzień Czekolady. Gorzka, biała, mleczna, z owocami czy przyprawami. Każdy z nas ma swoją ulubioną czekoladę i tego dnia powinien mieć ją przy sobie. Z okazji Dnia Czekolady pragniemy obdarować naszych Klientów tabliczką wyśmienitej czekolady od Mistrza Polski Cukierników M.Pelczar Chocolatier. 

Co zrobić by otrzymać czekoladę?

Od 12 kwietnia składając zamówienie w sklepie Konesso.pl na minimum 179 zł w Twoim koszyku zakupowym automatycznie pojawi się gratis w postaci czekolady. Smak czekolady zostaje przypisany losowo, jednak możesz dokonać zmiany według własnego gustu - wystarczy że klikniesz na wybrany smak, a ten zostanie oznaczony zieloną ramką. Jeżeli wartość Twojego zamówienia przekroczy 279 zł, to jako gratis otrzymasz czekoladę klasy premium M.Pelczar Chocolatier.
Promocja trwa do wyczerpania zapasaów.

M.Pelczar Chocolatier

M.Pelczar Chocolatier to polska, ekskluzywna manufaktura, która powstała w wyniku zamiłowania do czekolady. Pasja i wieloletnie doświadczenie zostały wielokrotnie docenione w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej zdobywając w 2005 roku pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski Cukierników oraz pierwsze miejsce za najładniejszy tort weselny na targach cukierniczych Eurosweet 2006. M. Pelczar Chocolatier znana jest ze swoich ręcznie wyrabianych czekolad, do których wykorzystuje się wyłącznie najlepszej jakości składniki. Dbałość o jakość i szczegóły przy produkcji sprawiają, że czekolady M.Pelczar są wyrobami na światowym poziomie.

Czekolady i praliny M.Pelczar są produkowane w niewielkich ilościach, dzięki czemu są to wyjątkowe wyroby o prawdziwie rzemieślniczej jakości. Poszukujący unikalnych wyrobów jakości premium z pewnością zasmakują w czekoladach M.Pelczar.

Polecane
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel