Kup włoską kawiarkę GAT i odbierz kawę mieloną Bazzara gratis

Włoska kawiarka Gat + Gratis kawa Bazzara

Kawiarka to klasyczne włoskie urządzenie do parzenia kawy, które przenosi atmosferę słonecznych Włoch prosto do naszego domu. Design i mechanizm działania kawiarek nie uległ zmianie przez pokolenia, co dodatkowo potęguje ich urok. Dzięki nim możemy cieszyć się wyjątkowym smakiem kawy bez potrzeby inwestowania w drogie ekspresy. W asortymencie sklepu Konesso.pl dostępne są kawiarki GAT produkowane we Włoszech, które zyskały uznanie kawoszy na całym świecie.

Dla wszystkich tych, którzy kochają włoski styl życia i doskonałą kawę, przygotowaliśmy specjalną promocję.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak skorzystać z promocji?

Teraz, kupując jedną z kawiarek GAT, otrzymasz doskonałą mieloną kawę Bazzara 250 g całkowicie za darmo. Po dodaniu do zamówienia kawiarki objętej promocją w koszyku będziesz mógł wybrać z listy kawę, którą otrzymasz jako gratis. Jeśli jej nie wybierzesz otrzymasz losowo wybraną kawę biorącą udział w akcji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami ani kodami rabatowymi, a kawy losowo wybranej przez system nie można zamienić na inną.

Kawa Bazzara Gratis do każdej kawiarki

G.A.T. - kultura kawy od 1986

Od 1986 roku, GAT z godnością podtrzymuje tradycję włoską, tworząc wyjątkowe kawiarki. Firma ma swoją siedzibę w Cazzago San Martino i odgrywa kluczową rolę w promowaniu domowej kultury spożywania espresso. Kawiarki moka stworzone przez GAT łączą w sobie elementy tradycyjne i innowacyjne, przesuwając granice w świecie kawy. Oferta obejmuje modele zrobione ze stali, aluminium, elektryczne, do użytku na gazie lub na płycie indukcyjnej, a wszystko to z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju. Kawiarki GAT są w 100% włoskim produktem, co zapewnia ich najwyższy standard i autentyczność doświadczenia picia tradycyjnego włoskiego espresso. Pasja do kawy, która wyróżnia GAT, gwarantuje niezapomniane chwile z aromatyczną kawą.

Wybierz kawiarkę G.A.T.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel