Kup kawę i odbierz książkę Andrea i Marco Bazzara GRATIS

Kup 3 kg kawy i odbierz książkę w prezencie

Cenimy sobie dobre zwyczaje, a co może być lepszym niż delektowanie się poranną filiżanką kawy z książką w ręku? Dziś mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję, która połączy te dwie przyjemności.
PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak skorzystać z promocji?

Teraz kupując minimum 3 sztuki włoskiej kawy ziarnistej BAZZARA w 1kg opakowaniu objętej promocją w sklepie Konesso.pl otrzymasz wyjątkową książkę "CoffeeExperts - New Wave of Coffee Culture" w prezencie (książka dostępna jest w języku angielskim). Obszerne kompendium o świecie kawy autorstwa Andrea i Marco Bazzara. Ta propozycja jest idealna dla prawdziwych miłośników kawy i literatury! Rozkoszuj się kawą Bazzara i zanurzaj się w świecie literatury z nową książką. To połączenie z pewnością umili Ci wiele poranków.

Gratisowa książka zostanie dodana automatycznie do Twojego zamówienia przy zakupie 3 kilogramowych opakowań kawy Bazzara. Oferta nie łączy się z innymi ofertami oraz kodami rabatowymi, a zestawy kaw Bazzara traktowane są jak pojedyncze sztuki.

Logo Bazzara

POZNAJ PALARNIĘ BAZZARA

Bazzara to rzemieślnicza palarnia, której kawy są powszechnie cenione za wysoką jakość i niepowtarzalny smak. Włoska palarnia z Triestu posiada w swoim asortymencie kawy ziarniste i mielone zarówno dla tych, którzy cenią klasyczne smaki, jak i dla tych, którzy lubią eksperymentować. Znajdziesz tutaj jedną z najlepszych mieszanek do espresso na świecie - Dodicigrancru czy oferującą prawdziwą przyjemność Piacerepuro. Dla fanów kaw mlecznych powstała Grancappuccino, Aromamore czy wyrazista w smaku i pobudzająca Dolcevivace czy Gustoitaliano - 100% robusta. Dla poszukujących ciekawych smaków i lubiących eksperymenty polecamy kawy jednorodne Bazzara, takie jak: Costarica Terrazu, Kenya AA, Colombia Supremo, Ethiopia Sidamo czy Guatemala SHB, które oferują bogatą złożoność smaków i aromatów.
Wybierając palarnię Bazzara, wybierasz mistrzów w sztuce wytwarzania kawy - od starannego selekcjonowania ziaren, przez proces palenia, aż po finalny produkt. Każdy krok jest przemyślany, aby zapewnić Ci doskonałe doświadczenie z każdą filiżanką.

Wybierz kawy Bazzara

ANDREA I MARCO BAZZARA: COFFEEEXPERTS - NEW WAVE OF COFFEE CULTURE. W PODRÓŻY DO ŚWIATA KAWY

"CoffeeExperts - New Wave of Coffee Culture autorstwa Andrea i Marco Bazzara to wszechstronne kompendium poświęcone światu kawy. Wzbogacona krytycznymi obserwacjami, a także zawierająca 500 zdjęć i ilustracji, prowadzi czytelnika przez różnorodne tematy związane z kawą. Od historii i charakterystyki samej rośliny po staranną selekcję i obróbkę surowych ziaren kawy, od technik palenia po wpływ napoju na organizm, od pola sensorycznego i aromatycznego po świat baristów i używany sprzęt - ta książka gwarantuje fascynującą podróż po świecie kawy. Ta ksiązka napisana w języku angielskim, pokaże Ci jak pasjonujący jest świat kawy.

Kawiarki Gat na kuchnię gazową
Kawiarki Gat na kuchnię indukcyjną
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel