Ekspres Jura E8 Piano Black (EB) - Limitowana ilość ekspresów

Ekspres do kawy Jura E8 Piano Black EB

Limitowana ilość ekspresów!

Ekspres do kawy Jura E8 Piano Black (EB) to odświeżona wersja jednego z najpopularniejszych modeli ekspresów Jura, który podbił serca miłośników kawy. Najnowszy model ekspresu Jura E8 został wyposażony w profesjonalny młynek do kawy, który gwarantuje wyjątkowo cichą pracę i jeszcze więcej aromatu z ziaren Twojej ulubionej kawy.

Automatyczny ekspres do kawy JURA E8 Piano Black (EB) nie jest ogólnie dostępnym modelem i występuje jedynie jako oferta limitowana. Ograniczona ilość ekspresów E8 Piano Black (EB) dostępna jest teraz w sklepie Konesso.pl!

Promocja ważna jest tylko do wyczerpania zapasów!

Ciśnieniowy Ekspres do kawy Jura E8 Piano black

Cechy ekspresu JURA E8 Piano Black (EB):

Profesjonalny młynek do kawy

Ekspres do kawy Jura E8 (EB) to odnowiona i udoskonalona wersja popularnego modelu E8. Urządzenie podsiada wbudwany profesjonalny młynek do kawy ziarnistej, który pracuje zdecydowanie ciszej i pozwala uzyskać 12,2% więcej aromatu z ziaren kawy, niż poprzednia wersja. Dzięki temu możemy cieszyć się z wyjątkowego aromatu naszej ulubionej kawy.

profesjonalny młynek do kawy
przygotwanie specjałów kawowych

Doskonała kawa

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.) w ekspresie Jura E8 Piano Black (EB) optymalizuje czas ekstrakcji, dzięki czemu otrzymujemy espresso zbliżone do tego z profesjonalnej kawiarni. Dysza delikatnej pianki sprawia, że nasze kawy mleczne typu cappuccino są uzupełniane aksamitnie spienoinym mlekiem najwyższej jakości.

Atrakcyjny design

Ekspres posiada elegancką czarną obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego. Opływowe kształty, karbowany zbiornik na wodę i chromowane elementy zdecydowanie zwiększają atrakcyjny design ekspresu Jura E8 Piano Black (EB). Z całą pewnością jest to ekspres, który będzie ozdobą w każdym domu.

design ekspresu Jura E8
specjały kawowe

Specjały kawowe

Jura E8 (EB) oferuje nam specjały kawowe, które są dostosowane do każdego użytkownika. Od kaw czarnych typu espresso, przez aksamitne mleczne specjały takie jak cappuccino, aż do gorącej wody do herbaty. W pamięci ekspresu zapisanych jest aż 17 różnych specjałów.


Polecane
Ekspres do kawy Jura E8 Piano Black (EB) - LIMITOWANA EDYCJA
Promocja
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Jura E8 Piano Black (EB) - LIMITOWANA EDYCJA
4 226,83 zł netto 5 899,00 zł 5 199,00 zł brutto 5 199,00 zł 5 899,00 zł 103980 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel