Ekspres Jura E6 Piano White (EB) - Limitowana ilość ekspresów

Ekspres do kawy Jura E6 Piano White EB

Limitowana ilość ekspresów!

Ekspres do kawy Jura E6 Piano White (EB) to odświeżona wersja prawdziwego bestselleru, który podbił serca miłośników kawy. Najnowszy model ekspresu Jura został wyposażony w profesjonalny młynek do kawy, który gwarantuje wyjątkowo cichą pracę i jeszcze więcej aromatu z ziaren Twojej ulubionej kawy.

Automatyczny ekspres do kawy JURA E6 Piano White (EB) nie jest ogólnie dostępnym modelem i występuje jedynie jako oferta limitowana. Ograniczona ilość ekspresów E6 Piano White (EB) dostępna jest teraz w sklepie Konesso.pl!

Promocja ważna jest tylko do wyczerpania zapasów!

Automatyczny eskpres do kawy Jura E6 Piano White (EB):

Specjały kawowe w ekspresie Jura D6

Cechy ekspresu JURA E6 Piano White (EB):

Profesjonalny młynek do kawy

Ekspres do kawy Jura E6 (EB) to odnowiona i udoskonalona wersja popularnego modelu E6. Urządzenie podsiada wbudwany profesjonalny młynek do kawy ziarnistej, który pracuje zdecydowanie ciszej i pozwala uzyskać 12,2% więcej aromatu z ziaren kawy, niż poprzednia wersja. Dzięki temu możemy cieszyć się z wyjątkowego aromatu naszej ulubionej kawy.

profesjonalny młynek do kawy
przygotwanie specjałów kawowych

Doskonała kawa

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.) w ekspresie Jura E6 Piano White optymalizuje czas ekstrakcji, dzięki czemu otrzymujemy espresso zbliżone do tego z profesjonalnej kawiarni. System podówjnego namielania oraz wylewka kawy zintegrowana ze spieniaczem mleka sprawia, że możemy przgotować 2 kawy mleczne jednocześnie.

Atrakcyjny design

Ekspres posiada elegancką białą obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego. Opływowe kształty i chromowane elementy zdecydowanie zwiększają atrakcyjny design ekspresu Jura E6 Piano White (EB). Z całą pewnością jest to ekspres, który będzie ozdobą każdego wnętrza.

design ekspresu Jura E6
specjały kawowe

Specjały kawowe

Jura E6 (EB) oferuje nam jeszcze więcej specjałów kawowych w swoim menu, niż jej poprzednik. Od kaw czarnych typu espresso do aksamitnych mlecznych specjałów takich jak cappuccino. W pamięci ekspresu zapisanych jest aż 11 różnych specjałów.


Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel