Bohater miesiąca - Włoska palarnia kawy Bazzara

Bazzara Espresso

Bohater Miesiąca to cykliczna akcja w sklepie Konesso.pl, dzięki której poznacie lepiej wyjątkowe produkty dostępne w naszej ofercie. Na Bohatera Miesiąca wybieramy dany produkt lub grupę produktów, które zasługują na szczególną uwagę naszych Klientów. Bohaterem Miesiąca w marcu są włoskie kawy Bazzara, dzięki czemu przez cały miesiąc możecie kupić je w atrakcyjnie niskich cenach.

metoda rzemieślnicza palenia kawy

metoda rzemieślnicza
palenia kawy

zaskakujące 
							nuty smakowe

zaskakujące
nuty smakowe

rodzinna tradycja palenia ziaren kawy

rodzinna tradycja

najwyższej jakości
							ziarna kawy

najwyższej jakości
ziarna kawy

Mieszanki Bazzara

W ofercie Bazzara znajdziemy najwyższej jakości kawy ziarniste przeznaczone do przygotowania prawdziwego włoskiego espresso. Są to średnio i ciemno palone kompozycje ziaren, które połączone w odpowiednich proporcjach dostarczają nam niepowtarzalnego smaku i aromatu. Mieszanki Bazzara mogą być skomponowane wyłącznie z ziaren różnych gatunków arabiki, jak np. Bazzara Dodicigrancru, którą tworzy aż 12 odmian szlachetnej kawy, ale są to również kompozycje arabiki i robusty o mocniejszym smaku oraz wyższej zawartości kofeiny.

SINGLE BAZZARA

Oprócz mieszanek w ofercie Bazzara znajdują się również single, czyli kawy, które składają się z ziaren pochodzących z jednego regionu świata. Pijąc espresso przygotowane z kaw jednorodnych, możemy w pełni poczuć prawdziwy smak i aromat charakterystyczny dla danej odmiany kawy. Jednorodne arabiki Bazzara to kawy z Kenii, Brazylii, Etiopii, Kostaryki, Kolumbii, Meksyku i z wielu innych kawowych regionów.

Bazzara Bioarabica

Nowością w ofercie Bazzara są jednorodne arabiki z certyfikatem BIO Organic. Ich ziarna pochodzą z plantacji, na których nie wykorzystuje się nawozów chemicznych czy pestycydów, a kawowe drzewa rosną całkowicie naturalnie. Dzięki temu możemy cieszyć się ich prawdziwym, naturalnym smakiem, który nie jest zaburzony przez wpływ środków chemicznych.

Kawy mielone Bazzara

Kawa mielona Bazzara dostępna jest w kilku wersjach z przeznaczeniem do - kawiarki, dripa i zaparzacza french press. Każda z nich różni się grubością zmielenia, które jest bardzo istotne przy parzeniu różnymi metodami. W wersji mielonej dostępne są wszystkie mieszanki i jendorodne arabiki Bazzara.

Polecane
Kawa ziarnista Bazzara DODICIGRANCRU 1kg
Bestseller
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Bazzara DODICIGRANCRU 1kg
134,14 zł netto 164,99 zł brutto 164,99 zł 3299.80 pkt.
BIO Kawa mielona Bazzara BIOARABICA SUMATRA 250g
( Brak opinii ) BIO Kawa mielona Bazzara BIOARABICA SUMATRA 250g
40,64 zł netto 49,99 zł brutto 49,99 zł 999.80 pkt.
Kawa ziarnista Bazzara Jamaica Blue Mountain 250g
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Bazzara Jamaica Blue Mountain 250g
243,09 zł netto 299,00 zł brutto 299,00 zł 4664.40 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel