Bohater miesiąca - Mistrzowskie kawy dla Ciebie!

Maj to wyjątkowy miesiąc, dlatego Bohaterem Miesiąca zostały mistrzowskie kawy z włoskiej palarni Italcaffe, które przywołują na myśl słoneczny i radosny nastrój. W ofercie znajdują się mieszanki kawy ziarnistej oraz mielone, w tym kawy 100% Arabiki, mieszanki z Robustą oraz kawy jednorodne. W trakcie całego miesiąca będziecie mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych cen na wyjątkowe kawy Italcaffe.

Kawy ziarniste Italcaffe

Kawy mielone Italcaffe

Włoska kawa Italcaffe

Italcaffe to palarnia z Włoch z ponad 50-letnią tradycją, której pasją i doświadczeniem jest tworzenie kaw o wyjątkowym charakterze, pozwalających uzyskać smak prawdziwego włoskiego espresso. Wśród ich wyjątkowych produktów znajdują się perełki, zdobywcy Złotych Medali na Międzynarodowym Konkursie Degustacji Kawy.

Nagrody dla palarni kawy Italacaffe

Mistrzowskie kawy

Wśród tych mistrzowskich kaw znajdują się między innymi Excelso Bar, mieszanka o intensywnym smaku i aromacie, z nutami kakao i orzechów oraz delikatnej, przyjemnej kwasowści, idealna do przygotowania espresso i cappuccino. Drugim wyróżnionym Złotym Medalem produktem jest Elite Bar 100% Arabica, którego mieszanka z najlepszych gatunków arabiki cechuje się idelikatnym słodkim smakiem i aromatem, z nutami cytrusów i owoców.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel