Bohater Miesiąca - Włoskie kawy Bazzara

Bohater Miesiąca to cykliczna akcja w sklepie Konesso.pl, dzięki której możecie poznać bliżej wyjątkowe produkty z naszej oferty. Bohaterem może być dany produkt, producent lub grupa produktów, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że każdy bohater niesie ze sobą atrakcyjne promocje. W listopadzie Bohaterem Miesiąca została włoska palarnia kawy Bazzara, dlatego przez cały miesiąc kawy Bazzara dostępne będą w obniżonej cenie, ale to nie wszystko!
*Kupując kawę ziarnistą Bazzara w kilogramowym opakowaniu, w prezencie otrzymasz kawę ziarnistą Bazzara Dodicigrancru 250g zupełnie za darmo. W jednym zamówieniu, możesz otrzymać jedną kawę gratis, a jeżeli użyjesz kodu rabatowego, to automatycznie zostanie zastosowana najkorzystniejsza dla Ciebie oferta.

BAZZARA DODICIGRANCRU

BAZZARA GRANCAPPUCCINO


                    KAWA ZIARNISTA BAZZARA GRANCAPPUCCINO 1KG

BAZZARA DOLCEVIVACE

KAWA ZIARNISTA BAZZARA DOLCEVIVACE 1KG

BAZZARA AROMAMORE


                    KAWA ZIARNISTA BAZZARA AROMAMORE 1KG

Mieszanki Bazzara

W ofercie Bazzara znajdują się przede wszystkim kawy przeznaczone do przygotowania doskonałego włoskiego espresso. Są to średnio i ciemno palone mieszanki najwyższej jakości ziaren, które połączone w odpowiednich proporcjach zapewniają nam niepowtarzalny smak i aromat. Mieszanki Bazzara mogą być skomponowane wyłącznie z ziaren różnych gatunków arabiki, jak np. Bazzara Dodicigrancru, którą tworzy aż 12 odmian szlachetnej kawy, ale sa to także kompozycje arabiki i robusty w różnych proporcjach.

Zobacz kawy >>
Ekspres przelewowy do kawy Melitta Aroma Fresh
Logo Bazzara

Właścicielem marki Bazzara jest firma Planet Coffee, której siedziba znajduje się w Trieście. Firma produkuje i sprzedaje ponad 25 kawowych mieszanek oraz pojedynczych gourmet, opracowanych specjalnie z myślą o przygotowaniu włoskiego espresso i przeznaczonych do dystrybucji w sektorze Ho.Re.Ca. Jedną z głównych strategii firmy jest uczynić rzemieślniczą tradycję mocną stroną i formą gwarancji. Aby jak najlepiej dążyć do takiego celu firma Planet Coffee korzysta z trzech rzemieślniczych linii do palenia kawy, wyłącznie włoskiej produkcji. Doświadczenie mistrzów palenia kawy wyraża się w produkcie będącym prawdziwym wyrazem znaku i filozofii Made in Italy. Rzemieślnicza jakość na miarę to cecha, która odróżnia Bazzara od wielkiego przemysłu: zawsze najświeższa kawa ziarnista, palona w powolnym rzemieślniczym procesie, przywodząca na myśl klasę i styl, to wszystko składa się na doskonałe włoskie espresso. Bazzara jest dzisiaj obecna za pośrednictwem importerów i wyłącznych dystrybutorów, w ponad 20 krajach, gdzie corocznie serwowane są miliony filiżanek espresso i cappuccino Bazzara.

Zobacz kawy >>
Kawa Bazzara

Jednorodne arabiki Bazzara

Oprócz włoskich mieszanek Bazzara oferuje nam również jednorodne arabiki, czyli kawy, które składają się z ziaren pochodzących z jednego regionu świata. Jednorodne arabiki Bazzara to kawy z Kenii, Brazylii, Etiopii, Kostaryki, Kolumbii, Meksyku i z wielu innych kawowych regionów. Pijąc espresso przygotowane z kaw jednorodnych, możemy w pełni poczuć prawdziwy smak i aromat charakterystyczny dla danej odmiany kawy.

Zobacz kawy >>
Zakupy w Konesso.pl - sklep z kawą i herbatą
Polecane
Kawa mielona Bazzara AROMAMORE Moka 250g
( Brak opinii ) Kawa mielona Bazzara AROMAMORE Moka 250g
27,63 zł netto 33,99 zł brutto 33,99 zł 679.80 pkt.
Kawa mielona Bazzara ESPRESSO SALVADOR PACAMARA Moka 250g
( Brak opinii ) Kawa mielona Bazzara ESPRESSO SALVADOR PACAMARA Moka 250g
34,14 zł netto 41,99 zł brutto 41,99 zł 819.80 pkt.
Kawa mielona Bazzara ESPRESSO BRAZIL YELLOW BOURBON Moka 250g
( Brak opinii ) Kawa mielona Bazzara ESPRESSO BRAZIL YELLOW BOURBON Moka 250g
38,20 zł netto 46,99 zł brutto 46,99 zł 939.80 pkt.
Kawa mielona Bazzara Espresso Nicaragua Matagalpa Moka 250g
( Brak opinii ) Kawa mielona Bazzara Espresso Nicaragua Matagalpa Moka 250g
34,95 zł netto 42,99 zł brutto 42,99 zł 859.80 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel