Bohater Miesiąca - Story Coffee

Kawa jakości speciality

20% Taniej

Kup taniej »

Początek każdego miesiąca to okazja do poznania nowego Bohatera Miesiąca w sklepie Konesso.pl. Każdy Bohater jest inny i oferuje nam coś wyjątkowego, jednak wszystkich bohaterów łączy jedna wspólna cecha - dążenie do najniższych cen. Na Bohatera Miesiąca w czerwcu wybraliśmy kawy z polskiej palarni Story Coffee Roasters, które przez cały miesiąc możecie kupić z rabatem -20%. Story Coffee Roasters to zdecydowanie wyróżniająca się polska palarnia kawy, dlatego warto zwrócić uwagę na jej wysokiej jakości produkt, zwłaszcza w tych trudnych dla kawowych przedsiębiorstw czasach.

STORY COFFEE ROASTERS

Story to bardzo młoda, warszawska palarnia, która powstała w 2017 roku. Nie oznacza to wcale, że ludziom zarządzającym palarnią brakuje doświadczenia i są nowicjuszami w świecie kawy. Wprost przeciwnie. W palarni pracują specjaliści, którzy w branży kawowej pracują od wielu lat i znają ją, jak mało kto. Najlepszym tego dowodem jest ogromny sukces palarni w tak krótkim czasie. Załoga Story to ludzie, których różni wiele, ale wszyscy mają jeden wspólny cel - poszukiwanie doskonałego smaku.

Kontrola jakości kawy - Story
Wypalanie ziaren kawy Story
Kontrola smaku kawy Story

Rzemieślniczy
proces produkcji kawy

KAWA STORY COFFEE

Palarnia Story Coffee Roasters specjalizuje się w produkcji kawy jakości specialty przeznaczonej do espresso oraz metod alternatywnych. Dzięki temu oferta palarni jest skierowana do większego grona konsumentów, którzy nie ograniczają się wyłącznie do jednej metody parzenia kawy. Są to jasno i średnio palone jednorodne arabiki, które składają się wyłącznie z ziaren pochodzących z jednego regionu świata, ale także są to ciekawe mieszanki wysokiej jakości arabik, które razem tworzą coś niepowtarzalnego. Kawy ziarniste Story Coffee Roasters doskonale sprawdzą się do przygotowania owocowego espresso z ekspresu ciśnieniowego, ale również posłużą właścicielom kawiarek i ekspresów przelewowych.

Kawy ziarniste z polskiej palarni Story Coffee Roasters w sklepie Konesso.pl przez cały czerwiec możecie kupić 20% taniej.

Kawa jakości speciality

20% Taniej

Kup taniej

Kawy Story do ekspresów ciśnieniowych

Logo Palarni kawy - Story

Kawy Story do kawiarki

Logo Palarni kawy - Story

Kawy Story do alternatyw

Logo Palarni kawy - Story
pixel