Bohater Miesiąca - Młynki do kawy Timemore

Nowy miesiąc oznacza nadejście nowego Bohatera Miesiąca w sklepie Konesso.pl. Oznacza to, że możecie bliżej poznać najwyższej jakości produkty z naszej oferty, ale także skorzystać z atrakcyjnych promocji. Każdy Bohater niesie ze sobą rabaty, które obowiązują przez cały miesiąc. W lipcu Bohaterem Miesiąca zostały ręczne młynki do kawy Timemore i przez cały miesiąc możecie kupić je z rabatem do 20%.

MŁYNKI DO KAWY TIMEMORE

W ofercie Timemore znajdziemy wysokiej jakości młynki ręczne do kawy, które są przeznaczone do przelewowych metod parzenia oraz do espresso. Ręczne młynki do kawy Timemore łączą w sobie jakość, funkcjonalność i atrakcyjność, dzięki czemu zachwycą każdego kawowego geeka. Jeżeli zastanawiasz się jaki jest dobry ręczny młynek do kawy, to musisz koniecznie poznać młynki Timemore. Na tle konkurencji młynki do kawy Timemore wyróżniają się swoim atrakcyjnym designem. Najpopularniejsze modele, czyli Timemore Chestnut łączą w sobie odporność aluminium, lekkość tworzywa sztucznego i elegancję drewna. Taka kompozycja daje nam młynek do kawy, który zachwyci osoby przywiązane do tradycji oraz miłośników nowoczesności.

MŁYNKI POD PRZELEW

Młynki Timemore pod przelew to ręczne urządzenia, które doskonale sprawdzą się do mielenia kawy do alternatywnych metod parzenia. Stożkowe żarna stalowe pokryte są tytanem, dzięki czemu odznaczają się wyższą twardością. Pozwala nam to uzyskać równy i precyzyjny przemiał. Takie młynki dają nam możliwość zmiany ustawień stopnia zmielenia, dlatego w prosty sposób zmielimy kawę dostosowaną do wybranej metody parzenia.

MŁYNKI TIMEMORE POD ALTERNATYWNE SPOSOBY PARZENIA KAWY

Alternatywne sposoby parzenia kawy

Wybierz młynek pod przelewy

MŁYNKI POD ESPRESSO

Przygotowanie espresso wymaga od nas zdecydowanie drobniejszego przemiału, niż w przypadku przelewów. Timemore w sowjej ofercie posiada również młynki, które są przystosowane do metod ciśnieniowych. Są przystosowane, ponieważ możemy zmielić w nich kawę na różną grubość, dostosowaną zarówno do espresso, jak i przelewów. Młynek do kawy Timemore Chestnut X posiada opatentowane żarna wykonane ze stali nierdzewnej SUS440 i daje nam możliwość zmiany ustawień grubości mielenia w 120 stopniach. Dzięki temu łatwo i szybko zmielimy kawę drobno do espresso i bardzo grubo do zaparzacza french press.

MŁYNEK DO KAWY TIMEMORE CHESTNUT X BLACK

MŁYNEK DO KAWY TIMEMORE CHESTNUT X BLACK

MŁYNKI TIMEMORE POD ESPRESSO

Parzenie pod espresso
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel