Bohater Miesiąca - Kimbo

KAWA Z NEAPOLU,
GDZIE ESPRESSO
JEST PASJĄ

RABAT do
-28%

Sprawdź >>

Każdego miesiąca w sklepie Konesso.pl przedstawiamy Wam produkty, które szczególnie zasługują na Waszą uwagę. Takie produkty nazywamy Bohaterem Miesiąca, ponieważ przez cały miesiąc możecie je nabyć w obniżonej cenie. Bohater kwietnia, czyli kawy polskiej palarni Etno Cafe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów, ale maj to czas zupełnie nowego Bohatera Miesiąca. Poznajcie bliżej włoskie kawy Kimbo, na które do końca miesiąca obowiązuje atrakcyjny rabat.

Sprawdź >>

Kimbo

Kimbo to kawa należąca do włoskiej marki Cafe do Brasil, która swoją siedzibę ma w Neapolu. Początki rodzinnej firmy sięgają roku 1950, kiedy to bracia Francesco i Elio Rubino otworzyli małą palarnię kawy, która miała stanowić kontynuację kawowego biznesu rodziny, jaką stanowiły dwie kawiarnie. W tym czasie kawa palona zyskiwała na popularności, a Włosi zaczęli odchodzić od tradycji palenia surowej kawy w domu. Taka sytuacja w połączeniu z wysokiej jakości produktem oferowanym przez braci Rubino znacznie przyspieszyła rozwój firmy.

Poszukiwania innowacyjnych rozwiązań doprowadziły do opracowania nowego systemu pakowania kawy, który znacznie wydłużał czas zachowania świeżości ziaren. Od teraz kawa Cafe do Brasil nie była tylko wypalana i selekcjonowana, ale także pakowana w hermetyczne, metalowe opakowania, a wkrótce również w wygodne torby. Nazwa kawy Cafe do Brasil obowiązywała przez kilkanaście lat, bo już w 1971 roku stworzono nową, krótką i egzotyczną nazwę Kimbo, która istnieje do dziś. Od tego czasu zmienił się styl i sposób pakowania kawy, ale smak, aromat i jakość pozostały bez zmian na najwyższym poziomie.

Kawa Cafe do Brasil Bracia Francesco i Elio Rubino

KAWY KIMBO

Kimbo posiada szeroką ofertę produktów, które są przystosowane do potrzeb każdego konsumenta. Są to wysokiej jakości kawy ziarniste oraz mielone w opakowaniach różnych wielkości przeznaczone do użytku domowego i gastronomicznego, ale Kimbo to również kawy w kapsułkach i saszetkach, które są skierowane do osób ceniących wygodę. Do ogromnego sukcesu kaw Kimbo przyczyniła się ich wysoka jakość, ale także tradycyjny neapolitański sposób wypalenia ziaren, który gwarantuje niezapomniane doznania smakowe.

Kawy Kimbo składają się z najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych ziaren arabiki oraz robusty. Są to mieszanki, które sprawdzą się w różnych metodach parzenia. Kawa ziarnista Kimbo jest świetnie przystosowana do przygotowania w ekspresach automatycznych i kolbowych. Kawa mielona idealnie pasuje do kawiarki, zaparzacza french press lub tradycyjnego sposobu parzenia. Szeroka oferta Kimbo zawiera kawy przeznaczone do przygotowania prawdziwego włoskiego espresso oraz kaw mlecznych typu cappuccino i latte macchiato. Przez cały miesiąc ziarniste i mielone kawy Kimbo są dostępne z atrakcyjnym rabatem.

Sprawdź >>
Kawa ziarnista Kimbo Aroma Gold 1kg
Polecane
Kawa ziarnista Kimbo Espresso Bar Extreme 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Kimbo Espresso Bar Extreme 1kg
68,28 zł netto 83,99 zł brutto 83,99 zł 1679.80 pkt.
Kawa ziarnista Kimbo Espresso Bar Superior Blend 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Kimbo Espresso Bar Superior Blend 1kg
76,41 zł netto 93,99 zł brutto 93,99 zł 1879.80 pkt.
Kawa mielona Kimbo Aroma Gold 250g
( Brak opinii ) Kawa mielona Kimbo Aroma Gold 250g
18,69 zł netto 22,99 zł brutto 22,99 zł 459.80 pkt.
Kawa mielona Kimbo Aroma Gold 250 - puszka
( Brak opinii ) Kawa mielona Kimbo Aroma Gold 250 - puszka
26,82 zł netto 32,99 zł brutto 32,99 zł 659.80 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel