Bohater Miesiąca - Etno Cafe

Wraz z rozpoczęciem Listopada pragniemy przedstawić Wam nowego Bohatera Miesiąca, czyli producenta kaw Etno Cafe. Przez cały miesiąc kawy ziarniste pochodzące z tej renomowanej wrocławskiej palarni będą dostępne w obniżonej cenie. Poznaj bliżej naszego Bohatera i skorzystaj z atrakcyjnej promocji, która obowiązuje przez calutki listopad.

RABAT -20%

Kup taniej >>

Etno Cafe

Etno Cafe to palarnia kawy, której siedziba znajduje się we Wrocławiu. Palarnia importuje zielone ziarna z najróżniejszych stron świata i wypala je według specjalnie opracowanej receptury. Właściciele oraz pracownicy palarni Etno Cafe to wielcy pasjonaci, którzy nieustannie poszukują najlepszych ziaren oraz nowoczesnych rozwiązań, które zapewniają nam kawę na najwyższym, światowym poziomie. Dziś Etno Cafe to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich palarni, która również może poszczycić się siecią kawiarni, w których każdy klient osobiście może poznać jakość produktów Etno Cafe.

Kawa ziarnista Etno Cafe

Etno Cafe oferuje nam szeroki wybór wysokiej jakości kaw ziarnistych składających się z ziaren arabiki, które są sprowadzane z najlepszych plantacji i wyłącznie od sprawdzonych hodowców. Oferta palarni jest tak różnorodna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Etno Cafe produkuje odpowiednio skomponowane mieszanki różnych odmian arabiki, ale także oferuje nam jednorodne arabiki takie jak Colombia Medellin czy Ethiopia Djimmah, które składają się wyłącznie z jednej odmiany arabiki. Kawy Etno Cafe są kojarzone głównie z wysokiej jakości ziarnami pochodzącymi z Etiopii, Brazylii i Kolumbii, jednak palarnia poszerzyła swoją ofertę o kawy składające się z indonezyjski, gwatemalskich oraz meksykańskich ziaren.

Kawy ziarniste Etno Cafe są dostępne w zamykanych strunowo, szczelnych opakowaniach, które pozwalają nam na dłużej zachować świeżość przechowywanych w nich ziaren. Do wyboru mamy opakowania dostosowane do każdego konsumenta o pojemności 250g oraz 1 kg. Szeroki wybór kaw Etno Cafe sprawia, że możemy przygotować je na niemal wszystkie sposoby, a i tak zawsze otrzymamy wyśmienity napój. Kawa ziarnista Etno Cafe sprawdzi się jako kawa do ekspresu ciśnieniowego, ale także do kawiarki lub do parzenia w sposób tradycyjny. Wielu pracowników sklepu Konesso.pl uważa jednak, że nie ma lepszej kawy od Etno Cafe, którą możemy przygotować w ekspresie przelewowym. Etno Cafe to kawy ziarniste, które doskonale posłużą nam w domu, ale także sprawdzą w biurze i w kawiarni.

RABAT -20%

Kup taniej >>
Polecane
Kawa ziarnista Etno Cafe Yirgacheffe 250g
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Etno Cafe Yirgacheffe 250g
23,78 zł netto 39,00 zł 29,25 zł brutto 29,25 zł 39,00 zł 585 pkt.
Kawa ziarnista Etno Cafe Intercontinental 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Etno Cafe Intercontinental 1kg
70,12 zł netto 115,00 zł 86,25 zł brutto 86,25 zł 115,00 zł 1725 pkt.
Kawa ziarnista Etno Cafe Intercontinental 250g
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Etno Cafe Intercontinental 250g
19,51 zł netto 32,00 zł 24,00 zł brutto 24,00 zł 32,00 zł 480 pkt.
Kawa ziarnista Etno Cafe Colombia Medellin 250g
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Etno Cafe Colombia Medellin 250g
19,51 zł netto 32,00 zł 24,00 zł brutto 24,00 zł 32,00 zł 480 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel