Bohater Miesiąca - Caffe Grano

Bohater miesiąca

Poznaj bogactwo smaków
palarni Caffe Grano

Nowym Bohaterem Miesiąca w sklepie Konesso.pl jest polska palarnia kawy Caffe Grano, dlatego przez cały czerwiec wszystkie kawy Caffe Grano będą dostępne w obniżonych cenach. Caffe Grano to słynna polska palarnia kawy Specialty, która specjalizuje się w produkcji kawy zgodnej z normami SCA, którego zresztą jest członkiem. Kawy ziarniste Caffe Grano tworzone sa z myślą o smakoszach, którzy dosknonale wiedzą, jak wydobyć z ziaren ich najlepsze właściwości smaku i aromatu.

Zobacz więcej >>

Kawy Caffe Grano do espresso

W ofercie Caffe Grano znajdziemy wysokiej jakości kawy ziarniste do espresso, które możemy przygotować w ekspresach automatycznych i kolbowych. Średnio i ciemno palone we włoskim stylu kawy zapewniają nam gęstą cremę oraz intensywny smak przygotowanego espresso, a mieszanki takie jak Caffe Grano Napoli czy Caffe Grano Roma sprawdzą się do przygotowania specjałów mlecznych typu cappuccino.

Kawy ziarniste Caffe Grano

Kawy Caffe Grano pod przelew

Caffe Grano oferuje nam również najwyższej jakości kawy ziarniste przeznaczone do przelewowych metod parzenia. Jasne palenie ziaren arabiki odkrywa przed nami smak charakterystyczny dla regionu ich pochodzenia. Takie kawy możemy przygotować w zaparzaczach takich jak Chemex, AeroPress czy drip, ale także świetnie sprawdzą się do ekspresów przelewowych.

Kawy Caffe Grano Omniroast

Omniroast to sposób palenia, który sprawia, że kawa zachowuje swoje najlepsze właściwości po przygotowaniu zarówno w ekspresach ciśnieniowych, jak i alternatywnych metodach parzenia. Caffe Grano oferuje nam kawy ziarniste omniroast segmentu specialty, które spełniają wymogi SCA. Dzięki temu mamy pewność, że zakupiona kawa to możliwie najwyższa półka.

Polecane
Kawa ziarnista Caffe Grano Como 500g
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Caffe Grano Como 500g
44,71 zł netto 54,99 zł brutto 54,99 zł 1099.80 pkt.
Kawa ziarnista Caffe Grano Brazylia Santos FILTR 250g
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Caffe Grano Brazylia Santos FILTR 250g
22,76 zł netto 28,00 zł brutto 28,00 zł 560 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel