Kup 2 kg kawy Costa Coffee, a zestaw syropów Monin otrzymasz w prezencie!

Zestaw syropów kawowych MONIN GRATIS

Połączenie kawy Costa Coffee z syropami smakowymi Monin pozwala nam poczuć w domu klimat naszej ulubionej kawiarni. Aksamitna kawa mleczna z dodatkiem słodkiego syropu jest marzeniem każdego miłośnika kawy i stanowi doskonałe uzupełnienie jesienno-zimowego sezonu. Teraz kupując 2 kg kawy Costa Coffee w sklepie Konesso.pl otrzymasz zestaw syropów smakowych Monin w prezencie. Syropy znajdujące się w zestawie są stworzone do kaw mlecznych i nadadzą im zupełnie nowego charakteru.


Gratisowy syrop zostanie dodany automatycznie do Twojego zamówienia. Oferta nie łączy się z innymi ofertami oraz kodami rabatowymi.PROMOCJA ZAKOŃCZONA

KAWY ZIARNISTE COSTA COFFEE

Kawy Costa Coffee

W ofercie Costa Coffee znajdują się kawy ziarniste i mielone dostosowane do każdego podniebienia. Są to kawy składające się w 100% z ziaren arabiki, ale także mieszanki arabiki i robusty. Autorskie mieszanki Costa Coffee Signature Blend to kompozycje arabiki i robusty, które zostały stworzone przez braci Costa. Aby uzyskać doskonały smak, założyciele firmy potrzebowali aż 112 prób. Dzięki Costa Coffee Home Edition możemy przygotować ją w domowym zaciszu. Kawy ziarniste Costa Coffee możemy przygotować w ekspresach automatycznych i kolbowych, ale także w kawiarkach Moka, zaparzaczach French Press i w sposób tradycyjny. Są to kawy, które doskonale sprawdzą się w postaci aromatycznej kawy czarnej oraz ze spienionym mlekiem jako aksamitne cappuccino.

COSTA COFFEE

Costa Coffee to brytyjska sieć kawiarni z siedzibą w Dunstable, która została założona przez włoskich braci Sergio i Bruno Costa. Firma obecnie posiada ponad 3000 kawiarni w 30 krajach, co sprawia, że jest największą siecią kawiarni w Wielkiej Brytanii oraz drugą co do wielkości na świecie. Smak kawy Costa Coffee do tej pory kojarzył nam się wyłącznie z odwiedzinami słynnej kawiarni, jednak teraz dzięki serii Costa Coffee Home Edition swoją ulubioną kawę możesz przygotować bez wychodzenia z domu. Bogata oferta Costa Coffee Home Edition obejmuje kawy ziarniste, mielone i w kapsułkach. Są to autorskie mieszanki Signature Blend ciemno palona, The Bright Blend, ale także Single Origin składający się z kolumbijskich ziaren. W sklepie Konesso.pl znajdziesz całą ofertę kaw do domu od Costa Coffee.

Sprawdź »
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel