Dziecko drzemie w każdym z nas! Odbierz rabat i zrób sobie prezent

dzień dziecka z

z Rabatmi do 45%

Wykorzystaj kod rabatowy:

Odkryj kodduzedzieci
dziecko drzemie w kazdym z nas
Zaparzacz Aeropress

1 czerwca obchodzimy dzień dziecka, a z racji tego, że dziecko drzemie w każdym z nas, to przygotowaliśmy promocję, która sprawi Ci wiele zabawy i pozwoli zrobić sobie idealny prezent. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości produkty w mocno obniżonych cenach, a niektóre z nich kupisz nawet 45% taniej.
Z kodem rabatowym duzedzieci poniższe produkty kupisz w super cenach, kod ważny tylko do 05.06.2023 nie łączy się z innymi kodami oraz promocjami.

ZABAWA Z KAWĄ

Kawa jest jak książka - każda z nich niesie za sobą zupełnie inną historię i nowe doświadczenie. W sklepie Konesso.pl znajdziesz doskonałe kawy, które odkryją przed Tobą nowe horyzonty i pozwolą odnaleźć w sobie cząstkę dziecka.

ZABAWA Z MŁYNKIEM

W naszym świecie kawowych zabawek młynki do kawy są prawdziwą karuzelą, która może zawrócić w głowie. Daj się ponieść dziecięcej fantazji i skorzystaj z rabatu na wysokiej jakości ręczne i automatyczne młynki do kawy.

ZABAWA Z EKSPRESEM LELIT
RABAT -10%

Parzenie kawy w ekspresie kolbowym możemy porównać z wycieczką do wesołego miasteczka. Zaczynając zabawę z ekspresem Lelit, ciągle chcesz więcej i nigdy nie masz dosyć. Z okazji dnia dziecka ekspresy do kawy Lelit możesz kupić 10% taniej.

Zobacz więcej

ZABAWA Z ZAPARZACZAMI

Przyjemność z eksperymentowania i tworzenia czegoś nowego najlepiej znają miłośnicy zabawy klockami. Taką przyjemność dają nam również zaparzacze do kawy. Przygotowując kawę, to my decydujemy o wielu czynnikach i to my mamy największy wpływ na efekt końcowy.

ZABAWA Z MONIN
RABAT -12%

Kolorowe kredki potrafią odmienić nawet najbardziej ponury obraz i tak samo jest z syropami Monin. Szeroka oferta Monin zawiera sosy i syropy wielu smaków, które odmienią charakter Twojej kawy lub herbaty, nadając im zupełnie nowe barwy.

Zobacz więcej
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel