Opinie o Ekspres JURA Impressa J95 Carbon - NIEDOSTĘPNY

  • Automatyczny ekspres do kawy JURA Impressa J95 Carbon to najlepsza w swojej klasie impressa J. Bardzo prosty, innowacyjny sposób obsługi ekspresu nie mógł być bardziej intuicyjny, wystarczy użyć pokrętła rotary Selection
Kod produktu: 7610917150397

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 2 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Paweł, Rzeszów
2018-08-20
Ekspres do domu z najwyższej możliwej półki. Daje bardzo duży wybór przepisów kawowych, z których każdy jest wyśmienity. Espresso wychodzi idealnie, a kawy mleczne mają wyjątkowo przyjemną piankę. Wszystko jak z kawiarni. Poza tym Jura to bardzo solidne ekspresy, które rzadko się psują. J95 jest prosty w obsłudze, a o każdej konieczności czyszczenia lub odkamieniania sam nas informuje. Jednak to, co najbardziej zwróciło moją uwagę, to wspaniały wygląd i carbonowy front. Ekspres jest po prostu rewelacyjny i ciężko byłoby mi znaleźć coś podobnego.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Rafał, Warszawa
2018-08-14
Rewelacyjny ekspres do kawy. Bardzo spodobała mi się obudowa, która od razu rzuca się w oczy, ale jego technologia zadziwia mnie każdego dnia. W prosty sposób mogę przygotować moje ulubione latte z piękną pianką. Kawy czarne są bardzo aromatyczne i wyraziste tak, jak powinny być i nikt mnie nie przekona, że cena ekspresu jest zbyt wygórowana.
Opinia naszego klienta w
    pixel