Przyłącz się do urodzinowej zabawy i kupuj taniej

Kup 2 herbaty Lipton książkę z przepisami otrzymasz w prezencie

Zbierz świeczki i odbierz nagrody!

W tym roku obchodzimy 15. urodziny naszej firmy i zamierzamy świętować je pełną parą. Ten wyjątkowy czas pragniemy celebrować z Tobą, dlatego zapraszamy Cię do urodzinowej zabawy, w której możesz odebrać zakupy z darmową dostawą i rabaty do -20%.
O co dokładnie chodzi? Nasz urodzinowy tort jest już prawie gotowy, a pozostało nam już tylko odpalić świeczki i pomyśleć życzenie.
Niestety wszystkie świeczki rozsypały się po naszej stronie i potrzebujemy Twojej pomocy.

Zbierz świeczki na stronie Konesso.pl i pomóż nam przygotować tort urodzinowy. Za pomoc w odnalezieniu piętnastu świeczek wręczymy Ci nagrody w postaci darmowej dostawy oraz mega rabatów.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dołącz do zabawy >>

5 świeczek - darmowa dostawa

Darmową Dostawę na zakupy w Konesso.pl otrzymasz już po zebraniu pięciu świeczek. Jest to bardzo proste zadanie, które będzie świetną rozgrzewką przed dalszymi poszukiwaniami. Możesz od razu skorzystać z nagrody, ale możesz wrócić do zabawy, aby pomóc nam przygotować idealny tort urodzinowy.

Dołącz do zabawy >>
5 Świeczek + Darmowa Dostawa
10 Świeczek + Darmowa Dostawa + Rabaty

10 świeczek - darmowa dostawa + rabaty

Odnalezienie dziesięciu świeczek wymaga cierpliwości, ale za przekroczenie tego progu należą się jeszcze lepsze nagrody. Odnajdź 10 świeczek na naszej stronie, a otrzymasz zakupy z Darmową Dostawą oraz rabat 7% na wybrane marki. Nagrodę możesz odebrać od razu, ale pamiętaj, że tort nie jest jeszcze gotowy.

Dołącz do zabawy >>

15 świeczek - darmowa dostawa + większe rabaty

Przejście ostatniego etapu nie jest łatwym zadaniem, ale gra jest warta świeczki. Po zebraniu piętnastu świeczek otrzymasz od nas Darmową Dostawę oraz rabaty do nawet 20% na wybrane marki w sklepie Konesso.pl.

Dołącz do zabawy >>
15 Świeczek + Darmowa Dostawa + Rabaty


Jak dołączyć do
urodzinowej zabawy?

Odwiedzając stronę Konesso.pl otrzymujesz informację o tym ile świeczek kryje się na każdej podstronie. Gdy znajdziesz świeczkę, wystarczy, że w nią klikniesz, a ona automatycznie wskoczy do Twojego licznika znajdującego się po prawej stronie. Otrzymany kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami i promocjami.

Licznik po prawej stronie posiada procentowy wskaźnik wypełnienia, który informuje, ile świeczek jeszcze musisz uzbierać.

Gra urodzinowa Konesso

Produkty objęte zniżką po uzbieraniu świeczek

pixel
Podziel się swoim komentarzem z innymi