BEHARMONY

ilość znalezionych towarów: 25

   Michał i Wojtek — założyciele BeHarmony wiele przeszli, aby produkty BeHarmony mogły ujrzeć światło dzienne. Porażki, nieudane projekty, pandemia — to była kręta i trudna droga. Popychało ich wewnętrzne pragnienie stworzenia produktów najwyższej jakości i dobrych dla ciała, bo dbanie o zdrowe odżywiane to ich filozofia życia. Wytrwałe dążenie do celu opłaciło się — dzisiaj BeHarmony to produkty ZDROWE i wyjątkowe. Stworzone z uszanowaniem wpływu na środowisko. Nasza świadomość jako konsumenta wzrasta i wspaniale, że na rynku pojawiają się takie perełki jak BeHarmony.

   NATURALNE MIODY BEHARMONY

   Zdarzało Wam się szukać produktu zdrowego o prostym składzie, i spośród całej masy propozycji żaden nie spełniał waszych oczekiwań?! Frustrujące, kiedy wszystko, co naturalne jest zdrowe i najlepsze a tak trudno dostać produkt, który spełni nasze oczekiwania. Na szczęście z rewelacyjnymi miodami od BeHarmony nie musicie martwić się, co dajecie pociechom! Tu jest wszystko, co naturalne zdrowe i pyszne!

   Miody BeHarmony to wspaniały produkt, których bazą jest zawsze naturalny, polski miód. Polska jest zalana sztucznym miodem i najważniejsze jest mieć świadomość, skąd produkt pochodzi. BeHarmony współpracuje z zaufaną pasieką, sami osobiście doświadczali i widzieli, jak wygląda pozyskiwanie ich produktu. Firma postawiła na szlachetne odmiany miodu: lipę i akację, czyli miody z lasu — z kwiatów drzew, miody niepryskane i bez GMO. Natura na 100%!  Nie musisz obawiać się, dając swoim pociechom owsiankę czy naleśniki z miodami BeHarmony — jest to rewelacyjny zdrowy i w pełni naturalny produkt!

   NATURALNE MIODY W WIELU ODSŁONACH

    

   W swoim portfolio producent oferuje miody z dodatkiem liofilizowanych owoców, przypraw i orzechów. Ich miody charakteryzuje wysoka zawartość owoców, bo aż 12%. W swojej ofercie BeHarmony posiada również owoce w miodzie: jeżyny, maliny, wiśnie. Miody lipowe z dodatkiem owoców: malin, wiśni, żurawiną, czarną porzeczką są wspaniałą opcją jako dodatek do naleśników. Miody z czarnym bzem wspaniale wspomogą nas przy przeziębieniu dzięki przeciwwirusowym właściwościom miodu i bzu. Miody z wanilią, marcepanem okażą się ulubionym dodatkiem do wypieków, a z dodatkiem kakao w postaci kremu są świetną alternatywą jako smarowidło na kanapki. Dzieci będą zachwycone! 

   MIODY DO KAWY I HERBATY

   Wspaniałym produktem są miody dedykowane do herbaty z cytryną i imbirem, który rozgrzeje i wspomoże nas przy infekcji. Miód z przyprawami korzennymi do kawy urozmaici Wasz codzienny poranny rytuał picia kawy. . Produkty BeHarmony znajdą miejsce w każdej spiżarni, bo są świetnym zamiennikiem białego cukru! 

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel