EPIC

ilość znalezionych towarów: 41

Filiżanki Epic to wysokiej jakości filiżanki wykonane z grubej porcelany odpornej na uszkodzenia i zarysowania. W ofercie sklepu Konesso posiadamy filiżanki Epic o różnych pojemnościach i w różnych kolorach. Świetną cechą, która je wyróżnia, jest możliwość mycia w zmywarce. Każda kobieta to doceni! Filiżanki są świetnym pomysłem na prezent, można skompletować cały zestaw, który do siebie będzie pasował.

FILIŻANKI DO ESPRESSO

Filiżanki do espresso mają pojemność 70 ml, jest to idealna pojemność do zaserwowania małej, wyrazistej kawy, jaką jest włoskie espresso. Filiżanka rozszerza się ku górze — ma węższy dół i szerszą górę. Taka budowa pozwala na lepsze doznania aromatyczne. Ścianki filiżanki są grube, dzięki czemu długo utrzymują temperaturę kawy. Do zestawu dołączony jest dopasowany spodek, na który odłożymy filiżankę.

FILIŻANKI DO KAWY CZARNEJ I CAPPUCCINO

Jaki rozmiar filiżanki będzie idealny do czarnej kawy lub kawy z mlekiem? Napij się kawy czarnej typu Americana z filiżanki o pojemności 145 ml lub 150 ml. Kawa w filiżance o takiej pojemności nie będzie zbyt rozwodniona i zachowa swoje walory smakowe. Idealną opcją filiżanki na cappuccino jest klasyczne 150 ml bądź odrobinę większa wersja - 180 ml. Jesli preferujesz kawy z większą ilością mleka filiżanka Epic o pojemności 230 ml spełni Twoje oczekiwania!

FILIŻANKI EPIC — MOC KOLORÓW!

Filiżanki Epic są dostępne w wielu rozmiarach oraz w wielu kolorach. Błękitne, czarne, czerwone, brązowe, różowe, żółte — z pewnością znajdziesz swój ulubiony kolor! Jeśli pragniesz bogactwa barw w swoim mieszkaniu, stwórz swój autorski zestaw różnokolorowych filiżanek!

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel