Opinie o Ekspres do kawy JURA Z6 Diamond Black - NIEDOSTĘPNY

  • Jura Z6 Diamond Black to nowa wersja istnego klasyku jakim był poprzedni ekspres Jura serii Z. Wyjątkowy design i nowoczesne technologię gwarantujące najlepszy smak kawy sprawiają, że Jura Z6 Diamond Black jest marzeniem wielu miłośników kawy.
Kod produktu: 7610917152452

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 5 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Jadwiga, Olsztyn
2019-09-24
Z6 to ekspres, który stał się członkiem naszej rodziny i nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Podczas gdy ja piję kawy z mleczną pianką, to mój mąż raczej woli kawę czarną. Zapewniam, że każda z nich jest świetna, a ekspres to prawdziwe cudo.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Zygmunt, Kielce
2019-04-10
Jura Z6 to ekspres, który spełnia wszystkie oczekiwania moje i mojej rodziny. Zaparzona kawa jest bardzo dobra i robiona szybko a ten nowy młynek rzeczywiście jest cichszy niż w innych jurach. Powiem krótko - nie spotkałem lepszego automatycznego ekspresu do domu.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Grzegorz, Inowrocław
2019-02-20
Serdecznie polecam go każdemu, kto chce korzystać z najlepszego eksppresu na świecie. Ja go kupiłem do biura, gdzie codziennie obsługuje go 10 osób i wszyscy są zadowoleni. Jeżeli chodzi o estetykę, to ekspres ma bardzo ładne, zgrabne kształty, a jego obudowa jest super gładka. Światełko w zbiorniku to chyba znak rozpoznawczy tego ekspresu i daje fantastyczny efekt, gdy podświetla wodę. Kawę czarna i z mlekiem można zrobić po naciśnięciu jednego guzika, a w trakcie parzenia kawy można ustawiać jej pojemność i moc. Pojemnik na kawę ziarnistą i zbiornik na wodę jest dosyć pojemny, więc w warunkach biurowych sprawdza się dobrze. To samo tyczy się tych pojemników, które zbierają zużyte fusy i wykorzystaną wodę. W poprzednim ekspresie jaki mieliśmy, co chwilę wyskakiwała komenda odnośnie napełniania zbiorników lub ich opróżniania. Ekspres 10/10
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Krzysztof, Słupsk
2018-10-30
Najlepszy automatyczny ekspres do kawy, z jakim miałem do czynienia. Jura to od zawsze była najwyższa jakość i solidne wykonanie, ale Z6 to chyba szczyt techniki. Żeby nie słodzić wyłącznie funkcjonalności i wykonaniu sprzętu, to powiem, że zaparzona kawa wychodzi zupełnie jak z kawiarni.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Lucjan, Szczecin
2018-10-22
Jura Z6 to najwyższa klasa pod każdym względem. Przyrządzona kawa jest wyśmienita, niezależnie od tego jaki napój wybieram. Ekspres wygląda rewelacyjnie, a jego obsługa jest dziecinnie prosta. Mieć takie cudo w domu to sama przyjemność.
Opinia naszego klienta w
    pixel