Opinie o Ekspres do kawy Nuova Simonelli Oscar II black tank

  • Nuova Simonelli Oscar II to kolbowy ekspres do kawy przeznaczony dla prawdziwych miłośników kawy. Przedstawiana wersja to czarny ekspres ze zbiornikiem na wodę. Zobacz szczegółowy opis ekspresu Nuova Simonelli Oscar II black tank
Kod produktu: MOSCAIITEM01000001
Producent: NUOVA SIMONELLI

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 6 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Olga, Działdowo
2022-06-19
Kupiłam do małej cukierni, bardzo dobrze się sprawdza przy kilku stolikach. Bezproblemowa obsługa, szybki czas nagrzewania, nawet po dolaniu wody. Duży plus za możliwość wyboru opcji ze zbiornikiem. Świetnie pieni mleko. Bardzo dobra jakość za przystępną cenę- polecam.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Jakubowski, Radom
2020-11-07
Dobrej jakości , funkcjonalny , łatwy w obsłudze .
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Hubert, Kielce
2020-01-17
Ekpsres do użytku domowego marzenie - trzeba go okiełznać, ale jak już się to uda odpłaca wspaniałymi shotami. Espresso wyśmienite, fantastyczne body. Ekspres pozwala na wiele użytkownikowi - warto poeksperymentować, aby z ulubionych ziaren uzyskać naprawdę pyszny napój
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Piotr, Kraków
2019-11-11
Ekspres kupiony do domu. Przed zakupem tego ekspresu piłem kawę z kawiarki ale espresso z Oscar II to prawdziwa bomba dająca dużo pozytywnej energii do następnego czarnego shota. Potwierdzam poprzednie opinie, że plastikowy tamper i brak ślepego sitka do czyszczenia to małe minusy. Poza tym eksrpes jest rewelacyjny.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: FILIP, POZNAŃ
2018-08-06
Po długich poszukiwaniach odpowiedniego ekspresu i przewertowaniu internetu, wybór padł na Oscar'a. Ekspres kupiony do domu i sprawdza sie w 100%. Trochę kiepsko wypada plastikowy tamper, który jest w zestawie oraz przydałaby się pojedyncza wylewka do kolby. Ale to są detale.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Dominika, Wrocław
2018-02-24
Ekspres kupiliśmy do małej cukierenki. Przy niewielkich ilościach kawy spisuje się nieźle. Świetnie spienia mleko. Zaparza espresso nie ustępujące temu z profesjonalnego ekspresu. Minusem jest czasowe ustawienie dozowania wody - wystarczy inaczej ubita kawa w kolbie i w tym samym czasie przelewa się inna ilość wody - w naszych warunkach ustawianie dozowania się nie sprawdza (szczególnie przy espresso). Do naszego użytku brakuje drugiej kolby na podwójną porcję (sitko i wylewka jest, ale przekładanie ich w zasadzie nie wchodzi w grę). Przy większej ilości kaw ekspres by się nie sprawdził. Do domu też bym takiego nie kupiła - za duży. Ale do naszych potrzeb jest idealny. Znakomity wybór do małego punktu gastronomicznego czy biura. Przede wszystkim naprawdę dobrze zaparzona kawa.
Opinia naszego klienta w
    pixel