Bohater Miesiąca - Costa Coffee

Rabaty na kawy Costa Coffee do -80%

Dołącz do tych, którzy optymizmu smakują każdego dnia! Wyjątkowa zniżka

Krótkie dni potrafią wprawić nas w lekkie przygnębienie, dlatego codziennie powinniśmy szukać odpowiedniego sposobu na poprawę humoru. Według nas najlepszą metodą na wywołanie uśmiechu na twarzy jest chwila relaksu z wyśmienitą kawą od Costa Coffee. Z racji tego, że nowym Bohaterem Miesiąca w sklepie Konesso.pl jest Costa Coffee, to właśnie teraz nadszedł idealny czas, aby dołączyć do ludzi, którzy optymizmu smakują każdego dnia. Poznajcie bliżej ofertę Costa Coffee Home Edition i skorzystajcie z atrakcyjnej promocji, która obowiązuje przez cały miesiąc.


Zobacz kawy COSTA COFFEE >>

KAWY ZIARNISTE I MIELONE COSTA COFFEE

W ofercie Costa Coffee Home Edition znajdują się wysokiej jakości kawy ziarniste i mielone, które są przystosowane do niemal każdego użytkownika. Są to mieszanki składające się w 100% z ziaren arabiki, ale także arabiki i robusty oraz jednorodne arabiki, których ziarna pochodzą wyłącznie z jednego regionu. Dzięki Costa Coffee Home Edition możemy przygotować je w domowym zaciszu. Kawy ziarniste i mielone Costa Coffee możemy przygotować w ekspresach automatycznych i kolbowych, ale także w kawiarkach Moka, zaparzaczach French Press i w sposób tradycyjny. Są to kawy, które doskonale sprawdzą się w postaci aromatycznej kawy czarnej oraz ze spienionym mlekiem jako aksamitne cappuccino.

KAWY W KAPSUŁKACH COSTA COFFEE

Kawa w kapsułkach to doskonała propozycja dla osób, dla których czas i wygoda są na wagę złota. W ofercie Costa Coffee znajdują się kawy w kapsułkach kompatybilne z ekspresami Nespresso®* oraz kawy w kapsułkach kompatybilne z ekspresami Nestafe® Dolce Gusto®*. Są to wysokiej jakości mieszanki stworzone do przygotowania intensywnego espresso, aromatycznej kawy czarnej oraz kaw mlecznych typu cappuccino i latte macchiato. Teraz w kilka sekund przygotujesz swoją ulubioną kawę z kawiarni Costa Coffee w swoim domu. *Znak towarowy innego podmiotu nie jest własnością Costa Limited ani żadnej innej powiązanej spółki.

*Znak towarowy innego podmiotu nie jest własnością Costa Limited ani żadnej innej powiązanej spółki.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel