- Opis towaru
- Cechy towaru
- Dodatkowe informacje
- Opinie ( 0 )
KAWA ZIARNISTA FIGA COFFEE BRAZYLIA MONTEIRO LOBATO NATURAL ESPRESSO
Figa Coffee Brazylia Monteiro Lobato Espresso to 100 % brazylijska arabika specialty z regionu Rio Pardo, wypalona z myślą o espresso. Ziarna pochodzą z farm należących do programu Ocafi: za każdy sprzedany worek sadzone jest drzewo na farmie Pinheiro, co wspiera renaturalizację i zrównoważony rozwój okolicy. Uprawy na 900‑1000 m n.p.m. i naturalna obróbka nadają kawie klasyczny, słodki brazylijski profil, idealny do ekspresów automatycznych, kolbowych, kawiarki i french pressu.
SMAK - czekolada, orzechy, wanilia
Napar oferuje czekoladową słodycz z akcentami prażonych orzechów i delikatną wanilią. Kremowe body i niska kwasowość sprawiają, że kawa doskonale łączy się z mlekiem, zachowując czysty, przyjemny finisz.
Proponowane sposoby przygotowania Figa Coffee Brazylia Monteiro Lobato Espresso
DOSKONAŁE ESPRESSO
Kawa Monteiro Lobato Natural została stworzona z myślą o intensywnym, słodkim espresso z ekspresów automatycznych i kolbowych. Stabilna ekstrakcja i naturalna obróbka gwarantują powtarzalny smak i gęstą cremę.
Kawa sprawdzi się również w przygotowaniu innych specjałów kawowych
| Producent: | Produkcja zakończona |
| Kod towaru: : | 5907127038525 |
| ID towaru: | 25588 |