- Opis towaru
- Cechy towaru
- Dodatkowe informacje
- Opinie ( 0 )
Tacki do cuppingu Rhinowares
Jeśli interesujesz się kawą, prawdopodobnie słyszałeś już o "cuppingu" - profesjonalnym sposobie degustacji kawy. W celu przeprowadzenia tej procedury konieczne są specjalne tacki, a jednym z najpopularniejszych producentów jest australijska firma Rhinowares.
Tacki do cuppingu Rhinowares wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Mają szerokość 14 cm i wystarczająco dużą powierzchnię, aby pomieścić łącznie do sześciu próbek kawy. Dzięki swojemu designowi, tacki Rhinowares umożliwiają łatwe porównywanie kaw o różnych smakach i aromatach. Komplet zawiera 12 sztuk tacek.
Tacki do cuppingu Rhinowares są niezbędne dla każdego profesjonalisty związanego z kawą, który pragnie dokładnie określić i porównać smak i aromat różnych gatunków kawy.
- Materiał: Tworzywo sztuczne
- Długość: 22 cm
- Szerokość: 14 cm
- Opakowanie: 12 sztuk
Producent: | RHINOWARES |
Kod towaru: : | 797776462421 |
ID towaru: | 14550 |
Rodzaj : |
Akcesoria baristy
|
Producent odpowiedzialny: |
BESTBREW GMBH customerservice@bestbrew.de Wilhelm-Mast-Str.7 38304 Wolfenbuttel, Niedersachsen Niemcy (DE) |
Osoba odpowiedzialna: |
BESTBREW GMBH customerservice@bestbrew.de Wilhelm-Mast-Str.7 / 38304 Wolfenbuttel, Niedersachsen Niemcy (DE) |