Opinie o Młynek do kawy Baratza Vario W+

  • Automatyczny młynek do kawy ze wbudowaną wagą, która precyzyjnie odmierzy ilość zmielonej kawy. Baratza Vario W+ to młynek, z którym zmielimy kawę o idealnej grubości pod espresso oraz alternatywne metody parzenia.
Kod produktu: 8388230100830
Producent: BARATZA

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 3 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Adam, Gliwice
2022-11-06
Przemiał bardzo jednorodny i powtarzalny. Młynek jest dość głośny i powolny. Zmielona kawa jest chłodna. Po 6 tygodniach użytkowania wybrałbym chyba model dozujący bezpośrednio do portafiltra. Z drugiej strony w obecnej formie zachowuję idealną czystość stanowiska podczas mielenia. Przesypywanie kawy z pojemnika bezpośrednio do portafiltra jest nieco kłopotliwe z uwagi na kształt narożników. Ale po zastosowaniu lejka na portafiltrze problem rozwiązał się. Pojemnik jest sporych rozmiarów. Ma funkcję zamykania więc można np zmienić rodzaj ziaren bez konieczności całkowitego zużycia poprzednich. Można zamknąć pojemnik od dołu, zdemontować, wysypać ziarna i w ich miejsce dać inne. Polecam.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Rafał , Warszawa
2022-09-26
Młynek jest SUPER! Dla wszystkich, którzy się wahają gorąco polecam :)
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Sławomir, Górno
2020-11-13
Młynek pracuje dobrze. Zmielona kawa oddaje pełnie aromatu i smaku. Nie nagrzewa zmielonej kawy (poprzedni, który miałem miał z tym problem). Ustawienia różnorodności mielenia kawy dają duże możliwości dla osiągnięcia dobrego naparu. Polecam.
Opinia naszego klienta w
    pixel