Opinie o Kolbowy ekspres do kawy Sage SES875BSS

  • Sage SES875BSS to kolbowy ekspres do kawy, który jest przeznaczony do pracy w warunkach domowych. Dzięki zastosowanym technologiom przygotowana w nim kawa jest najwyższej jakości. Srebrny ekspres do kawy idealnie sprawdzi się w nowoczesnych kuchniach.
Kod produktu: 9312432030144
Producent: SAGE

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 8 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Amadeusz, Mosina
2022-08-08
Bardzo dobry ekspress do kawy z odpowiednim wyposażeniem by na naprzykład zacząć swoją zabawę z kawą.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Paweł, Wrocław
2022-01-03
Ekspres jest dobrą maszyną. Brakuje mi informacji o braku wody. Trzeba to kontrolować samemu. Młynek do kawy jest dość głośny, ale mieli równo. Spieniacz do mleka dobrze spienia. Generalnie bardzo dobra maszyna i dodatkowo jest też całkiem ładna i zgrabna. Polecam
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Bogusław, Wierzbica-osiedle
2021-11-21
Solidny ekspres do kawy używam go dopiero od miesiąca ,oczywiście przez kilka lat używałem podobnego egzemplarza tej samej firmy byłem bardzo zadowolony,jest to przedewszystkim ekspres dla osób które lubiąsami tworzyć odpowiednią kawę jaką lubią.Polecam
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Grażyna, Uszczyn
2021-11-18
Ekspres do kawy Sage spełnia moje oczekiwania .Super kawa .jestem bardzo zadowolona polecam
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Mariusz, Przewrotne
2021-11-15
Ekspress, ktory pozwala na eksperymenty.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Jarosław, Wrocław
2020-09-22
Towar wspaniały, dostawa szybka, kawa przepyszna
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Tadeusz, Siedlce
2020-09-21
Ekspres pozwala na różne kombinacje z grubością mielenia kawy, temperaturą wody, czasem trwania niskociśnieniowego parzenia wstępnego i właściwego a manometr pokazuje czy ustawione parametry mieszczą się w optymalnym zakresie. Dostawa ekspresowa w ciągu 2. dni. Ekspres zapakowano w dodatkowe pudło.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: KRZYSZTOF, LEGNICA
2020-07-01
Grupa ekspresów firmy Breville - w Europie sprzedawane pod nazwą Sage. Kupiony na wyprzedaży, więc tańszy- wydaje mnie się, że normalna cena jest zawyżona. Czy warto kupić? Odpowiedź jest niejednoznaczna. Ma kilka cech pozytywnych - całkiem udany młynek (mam już oddzielny młynek Sage - polecam), para i woda podgrzewane są w osobnym bojlerze - to jest wygodne. Tryb automatyczny daje kawę, która jest gorsza niż z EC685 (tenże ekspres szczerze polecam dla początkujących). Jednak tryb manualny to całkiem inna bajka - obecnie parzę kawę bez użycia ostrza dozujacego (pomysł Breville), nieznacznie przesadzając z ilością kawy w portafiltrze, z delikatnym tampingiem (ciśnienie w preinfuzji osiąga nominalne ciśnienie parzenia), w zasadzie tylko wykorzystując fazę preinfuzji (czyli mniejsze ciśnienia pompy). Kawa jest pyszna. Czy warto? Wydaje mnie się,ze jeśli miałbym wydać 5-10 tysięcy (za bardziej zaawansowane modele Breville) to pewnie kupiłbym Profitec Pro 500. Za około 2-2.5 tysiąca za ten konkretny model chyba warto. Za 3 tysiące nie bardzo.
Opinia naszego klienta w
    pixel