Opinie o Ekspres do kawy JURA D60 - automatyczny ekspres do kawy - NIEDOSTĘPNY

  • Jura D60 to ekspres stworzony z myślą o parzeniu wyśmienitej kawy w warunkach domowych. Posiada wbudowany młynek Aroma G2, który jest dwa razy szybszy niż standardowe młynki. Jego ogromną zaletą jest system P.E.P. wydobywający z kawy to co najlepsze.
Kod produktu: 7610917151936

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 6 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Piotr, Lublin
2018-11-12
świetny ekspres. Polecam każdemu.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Olena, Wroclaw
2018-11-10
Все просто супер, очень довольна покупкой. Кофе изумительный, кофе машина- мечта
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: JERZY, POZNAN
2018-11-05
Ekspres rewelacyjny - instrukcja polska mogłaby być precyzyjniejsza- nic nie ma w niej na temat sposobu czyszczenia dysz spieniających mleko /ale You Tube pomogło/.Bardzo wygodne sterowanie za pomocą dwóch pokręteł - co bardzo ułatwia indywidualne nastawianie według gustów korzystającego. Wykonania ekspresu bardzo solidne. Realizacja przez sklep - bezbłędna.Tylko nie wiedziałem, ze mogę dostać jeszcze 1 kg kawy.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Marcin, Sandomierz
2018-07-23
Wysoka jakość wykonania ekspresu. Urządzenie jest bardzo solidne, wytrzymałe i posiada dużo ciekawych funkcji. Kawa przygotowywana w Jura D60 jest bardzo smaczna, zarówno z mlekiem jak i bez. Jak najbardziej można polecić go jako ekspres do domu.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Mateusz, Lublin
2018-07-12
Zbiornik na wodę ma dużą pojemność, dlatego nie muszę co chwilę go uzupełniać, chociaż pojemnik na kawę mógłby być nieco większy, ale to mały szczegół. Kawa z ekspresu wychodzi wyśmienita i to jest najważniejsze. Sprzęt nie zajmuje dużo miejsca w kuchni i prezentuje się elegancko. Polecam.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Jadwiga, Zawiercie
2018-07-12
Powiem krótko. Ekspres rewelacja. Sterowanie za pomocą pokręteł jest bardzo wygodne, kawa czarna jest smaczna, ale capucino wychodzi super aksamitne i to jest ogromna zaleta. D60 wizualnie również prezentuje się znakomicie.
Opinia naszego klienta w
    pixel