Kup herbatę Lipton i odbierz gratis

Historia marki Lipton

Lipton to jeden z najpopularniejszych producentów herbaty na całym świecie. Już od 1890 roku firma zachwyca miłośników herbacianych naparów. Historia tej marki rozpoczęła się w 1850 roku wraz z narodzinami Sir Thomasa Liptona w szkockim mieście Glasgow. W roku 1890 Thomas postanowił wejść do branży herbacianej i kupił pierwsze plantacje herbaty na Cejlonie, a zebrana tam herbata po raz pierwszy miała stać się popularną herbatą Lipton Yellow Label.

Dziś herbaty Lipton to przede wszystkim ogromna różnorodność i łatwa dostępność. Szeroka oferta różnych rodzajów i wielu smaków herbat sprawia, że każdy z nas znajdzie w niej coś dla siebie. Teraz kupując herbaty Lipton w sklepie Konesso.pl, otrzymasz gratis w postaci klepsydry odmierzającej czas parzenia herbaty.

Sir Thomas Lipton Sir Thomas Lipton

Jak działa promocja?

Kupując trzy dowolne herbaty marki Lipton lub jeden zestaw Lipton Variety Pack, do Twojego koszyka zakupowego automatycznie zostanie dodany gratis w postaci klepsydry, która jest przydatnym gadżetem podczas parzenia herbaty.
Oferta nie łączy się z innymi ofertami oraz kodami rabatowymi, a na potrzeby promocji zestawy herbat traktowane są jak pojedyncze sztuki.
PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Klepsydra do parzenia herbaty

Klepsydra do parzenia herbaty

Stylowa i bardzo wygodna klepsydra, która umożliwi Ci zaparzenie herbaty w odpowiednim czasie. Klepsydra posiada słupki w 3 różnych kolorach, któe służą do odmierzania optymalnego czasu paczenia różnych rodzajów herbaty. Dzięki klepsydrze możemy odmierzyć 2, 3 lub 4 minuty.

Herbaty Lipton

Polecane
Zestaw Variety Pack Lipton 12 różnych smaków x 15 kopert
( Brak opinii ) Zestaw Variety Pack Lipton 12 różnych smaków x 15 kopert
178,05 zł netto 219,00 zł brutto 219,00 zł 4380 pkt.
Czarna  herbata Lipton Classic Forest Fruits 100x1,6g
( Brak opinii ) Czarna herbata Lipton Classic Forest Fruits 100x1,6g
47,15 zł netto 57,99 zł brutto 57,99 zł 1159.80 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel