Bohater Miesiąca - Kawy Lacava teraz nawet 27% Taniej

Bariści z palarni kawy Lacava

Bohater miesiąca Lacava

LaCava Specialty Coffee Roastery to polska palarnia kawy ziarnistej, która działa już od 2009 roku. Pracownicy palarni doskonale przedstawiają nam swoją pasję w doskonałych kawach jakości specialty zarówno do espresso jak i metod przelewowych. Zamiłowanie do kawy sprawia, że palarnia pragnie podawać nam swój produkt w najpiękniejszej formie i charakterystycznych, atrakcyjnych opakowaniach, które z pewnością znalazłyby dla siebie miejsce w galerii sztuki.

Zobacz więcej >>

POZNAJ SWOJĄ PALARNIĘ KAWY - LACAVA

Kilka lat temu kawy ziarniste LaCava zagościły w ofercie naszego sklepu i od samego początku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Pięknie opakowane kawy jakości specialty są rozkoszą dla oczu oraz kubków smakowych, a szeroka oferta palarni sprawia, że znajdzie w niej coś dla siebie zarówno doświadczony barista, jak i początkujący smakosz.

SERIA KAW DO ESPRESSO

Kawy LaCava do espresso to średnio palone mieszanki i single, które sprawdzą się do przygotowania w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. Wśród nich znajdziemy kompozycje składające się z wysokiej jakości ziaren arabiki i robusty polecane do kaw mlecznych, a także jednorodne arabiki, które odkryją przed nami niezwykły smak i aromat.

Kawy Lacava do espresso

SERIA KAW DO PRZELEWÓW

W ofercie LaCava znajdziemy także kawy przeznaczone do przelewowych metod parzenia dostosowane do każdych preferencji. Jasno palone jednorodne arabiki pochodzące z cenionych plantacji przeniosą Cię do świata kawy jakości specialty. Każda z kaw posiada zupełnie inny, wyjątkowy profil sensoryczny charakterystyczny dla ziaren pochodzących z danego regionu świata. Wśród nich znajdziemy np. owocowe afrykańskie kawy, które orzeźwiają przyjemną kwasowością lub wyraźnie słodkie kawy z Ameryki Południowej.

KAWA ZIARNISTA LACAVA SPICY PEACH SHOT

We współpracy Konesso.pl z palarnią LaCava powstała prawdziwa perełka wśród kaw do espresso, czyli Spicy Peach Shot, która zachwyca słodyczą brzoskwini z delikatną nutą pikanterii. Tę wyjątkową kawę możesz już teraz kupić w naszym sklepie. Spicy Peach Shot to wyjątkowa kawa z indonezyjskiej wyspy – Sumatry, która powstała we współpracy LaCava i Konesso. Kawa z tego regionu jest przetwarzana obróbką wet – hulled, często nazywana metodą suszenia ziarna (seed dried) lub giling basach. Jest to bardzo wyjątkowy rodzaj obróbki kawy – wykonywany prawie wyłącznie w Indonezji. Ten proces wykorzystywany jest na obszarach, gdzie występuje klimat o bardzo dużej wilgotności, i jest to technika, która służy do suszenia kawy w wilgotnych oraz pochmurnych warunkach. LaCava Spicy Peach Shot to kawa przeznaczona do ekspresów ciśnieniowych.

Kup teraz >>
Polecane
Kawa ziarnista LaCava Gran Lattina 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista LaCava Gran Lattina 1kg
66,46 zł netto 109,00 zł 81,75 zł brutto 81,75 zł 109,00 zł 1635 pkt.
Kawa ziarnista LaCava Daily Bru 1.0 250g
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista LaCava Daily Bru 1.0 250g
25,37 zł netto 39,00 zł 31,20 zł brutto 31,20 zł 39,00 zł 624 pkt.
Kawa ziarnista LaCava Spicy Peach Shot 1kg - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Kawa ziarnista LaCava Spicy Peach Shot 1kg - NIEDOSTĘPNY
117,88 zł netto 144,99 zł brutto 144,99 zł 2116.80 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel