Opinie o Ekspres do kawy JURA ENA 8 Touch Full Nordic White - NIEDOSTĘPNY

  • Jura ENA 8 Touch w kolorze Full Nordic White to automatyczny ekspres do domu, który posiada dotykowy wyświetlacz. ENA 8 Touch pozwala nam przygotować kawy czarne i mleczne za dotknięciem jednego przycisku.
Kod produktu: 7610917153329

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 5 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Agata, Jelenia Góra
2022-07-17
Łatwy w obsłudze, czytelny panel. Widać różnice w jakości materiałów w porównaniu do poprzedniego ekspresu. Jeśli chodzi o jakość kawy- nie mam porównania, ponieważ w poprzednim piłam creme a w tym tej opcji kawy nie ma. Chociaż córka twierdzi, że pianka mleczna jest dużo lepsza.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Paweł, Pysznica
2022-03-27
Polecam !!!
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Małgorzata, Kamienna Góra, Pow. Kamiennogórski
2022-01-12
Kompaktowy i bardzo elegancki design, do tego ekspres parzy świetną kawę, jest prosty w obsłudze, cichy i łatwy w czyszczeniu. Kupiłabym go jeszcze raz! Jura jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o jakość parzenia kawy. Polecam.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Damian, Jasień
2021-05-11
Jestem bardzo zadowolony z mojego nowego ekspresu Jura oraz profesjonalnej obsługi i doradztwa w sklepie Konesso. Mogę szczerze polecić współpracę !
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Tadeusz, Warszawa
2020-03-05
Zdecydowaliśmy z żoną na zakup tego ekspresu, długo szukając tego odpowiedniego. Dzisiaj wiem, że był to bardzo dobry wybór i nie chodzi tylko o to, że biały ekspres jest po prostu ładny i pasuje do naszych mebli, chociaż to prawda. Ogromny plus za to, że robi kawy mleczne, bardzo dobrze obsługuje się go przy pomocy dotykowego wyświetlacza, chociaż różni się od wyświetlacza w telefonie. Pojemność zbiornika na wodę i na kawę jest nieduża, ale skrojona na miarę naszych potrzeb, ponieważ ekspres dziennie przygotowuje dla nas około 5-6 kaw. Polecam go każdemu, kto szuka ekspresu do domu.
Opinia naszego klienta w
    pixel