Opinie o Młynek do kawy COMANDANTE C40 MK3 Nitro Blade - Wenge - NIEDOSTĘPNY

  • Najwyższej jakości ręczny młynek do kawy niemieckiej produkcji. Comandante gwarantuje nam ogromną skalę przemiału, precyzję i bezawaryjność. Świetnie sprawdzi się jako mobilny młynek, podczas podróży. Młynek został wykonany w kolorze Wenge.
Kod produktu: 4260113431009
Producent: COMANDANTE

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 4 Średnia ocena: 4.75
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Bartosz, Rzeszów
2020-10-30
Młynek najwyższej jakości, dużo stopni mielenia i co ważne to mielenie jest powtarzalne i dokładne.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Mikołaj, Warszawa
2019-12-14
Używam tego młynka już od trzech i pół roku. Jedyne, co można o nim napisać, to rewelacja! Przede wszystkim najwyższa jakość przemiału - dzięki temu, że mieli bardzo równomiernie, bez pyłu, kawa wychodzi znakomita. Jako jeden z niewielu pozwala zmielić kawę drobniej, niż jest to konieczne pod espresso. Najwyższa jakość wykonania - precyzja i estetyka daje poczucie obcowania z przedmiotem wyjątkowym. Raz już upadł z ponad metra na kafle - korpus nie odniósł żadnych uszkodzeń, potłukł się słoiczek - bez problemu można tanio dokupić kolejny. Zakup na całe życie, uwielbiam go!
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Karolina, Małkowo
2019-09-06
Zakupiłam młynek w lipcu i jestem ogromnie zadowolona. Porządny, ciężki, pięknie wykonany młynek. Świetnie mieli kawe. Jeśli chodzi o sklep konesso to jestem pod wrażeniem, błyskawiczna wysyłka, miła obsługa, 5/5!
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 4 / 5 )
Autor: Krzysztof, Poznań
2019-04-29
Młynka przedstawiać raczej nie muszę bo każdy kto tu trafia wie co to za wyśmienity sprzęt. Jeżeli chodzi o sklep Konesso to tranzakcja przebiegła ok zapłacone, paczka do odbioru. Lekkim mankamentem była informacja o długości czas jaki mam czekać na paczkę. Zamiast 21 dni czekałem niecały tydzień co było miłym zaskoczeniem.
Opinia naszego klienta w
    pixel