Cena: 2999.00

  • Rancilio Silvia E Black to wysokiej klasy ekspres domowy w kolorze czarnym, który został wyposażony w mosiężny bojler otoczony izolacją. Rancilio Silvia wyróżnia się wspaniałym wyglądem oraz profesjonalnym i trwałym wykonaniem.
Kod produktu: MSRA41-00189
Producent: RANCILIO

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 5 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
( 5 / 5 )
2024-01-21
Bardzo fajna kawiarka, robienie kawy sprawia dużo satysfakcji. Jak się człowiek wciągnie w odpowiednie mielenie, uciskanie kawy, wymianę sitek… ech. Jak ktoś jest majsterkowiczem, to da się dołożyć PID i będzie działała podobnie jak droższy model, jak ktoś nie jest majsterkowiczem lepiej od razu kupić coś z PID, bo ma temperatura ma duży wpływ na smak. Mleko da się spienić bardzo fajnie na mikro piankę, ale trzeba praktyki - dużo. Ale dotyczy to chyba każdego ekspresu. Jak dla mnie (amatora) to wymarzony sprzęt na początek.
Paweł, Pajęczno
( 5 / 5 )
2023-05-12
Porządne wykonanie i materiały, bardzo prosta konstrukcja. Świetny sprzęt na początek, łatwy do opanowania, prosty do rozbudowy.
Rafał, Łódź
( 5 / 5 )
2020-11-27
Super, sprzet super i sklep! Polecam
Bartłomiej, Wrocław
( 5 / 5 )
2019-05-13
Bardzo przyjemny ekspres kolbowy. Rewelacyjna opcja do domu jeśli ktoś nie chce kupowac automatu.
Marcin, Legnica
( 5 / 5 )
2019-02-11
Ekspres małych rozmiarów, ale kawę przygotowuje, jak wielkie maszyny z kawiarni. zastosowano w nim mały bojler, który szybko się nagrzewa i długo utrzymuje optymalną temperaturę, a dysza do spieniania mleka jest wygodna i daje szeroki wybór obrotu. Bardzo fajnie, że ekspres ma zawór trójdrożny.
Justyna, Warszawa
    pixel