Cena: 3501.00

  • Idealny ekspres kolbowy do domu Ascaso Dream One z termostatem elektronicznym. Elektroniczny układ kontroluje temperaturę kawy oraz pracę pompy, a ekspres umożliwia zmianę temp. na termobloku w zakresie 90-106°C.
Producent: ASCASO

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 3 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
( 5 / 5 )
2018-09-16
Jestem bardzo zadowolony z zakupionego zestawu (ekspres ASCASO Dream z termostatem + młynek ASCASO i-1 Mini). Łatwy w obsłudze i świetnie się prezentuje. Sama dostawa troche sie przedłuzyła ale bardzo dobry kontakt z klientem oraz gratisy za zmiane terminu dostawy powoduja że ocena 5/5 jeest oceną sprzetu oraz samego sklepu.
Przemysław, Warszawa
( 5 / 5 )
2018-04-23
Ekspres naprawdę świetny. Bardzo cieszy mnie możliwość wykorzystania saszetek ese, które są niezwykle wygodne. Dysza do spieniania mleka jest poręczna i można nią sterować, a ekspres obsługuje się za pomocą charakterystycznych przycisków. Polecam.
Piotr, Bytom
( 5 / 5 )
2018-04-09
Ekspres został kupiony do domu, a korzystają z niego dwie osoby. W pierwszej kolejności trzeba wspomnieć o świetnym designie, bo prezentuje się rewelacyjnie. Trochę czasu minęło zanim nauczyłem się parzyć w nim kawę, ale obsługa Konesso bardzo mi pomogła i teraz nie ma żądnych problemów. Ekspres jest bardzo wygodny i łatwy w użytkowaniu. Posiada bardzo intuicyjne przyciski i ruchomą dyszę do spieniania mleka. Trzeba jednak pamiętać, że ekspres nie posiada młynka na ziarna i trzeba go nabyć osobno.
Rafał, Kraków
    pixel