Bohater Miesiąca - HAYB

Bohater Miesiąca to cykliczna akcja w sklepie Konesso.pl, dzięki której możecie poznać bliżej wyjątkowe produkty z naszej oferty. Na początku miesiąca poznajemy nowego Bohatera, czyli dany produkt, grupę produktów lub konkretnego producenta. Każdy Bohater jest inny, ale to, co ich łączy to najwyższa jakość oraz dostępność w promocyjnej cenie. Bohaterem marca została polska palarnia kawy HAYB, dzięki czemu przez cały miesiąc kawy ziarniste HAYB możecie kupić 20% taniej.

HAYB SPECIALITY COFFEE

HAYB Speciality Coffee to warszawska palarnia, która została założona przez wielkich pasjonatów kawy speciality, a prywatnie przyjaciół pragnących dzielić się doskonałym smakiem kawy. Palarnia HAYB znana jest z dbałości o najwyższą jakość swoich produktów, które możemy spotkać w najlepszych polskich kawiarniach. Ziarna tworzące mieszanki HAYB pochodzą z małych plantacji, gdzie przeprowadza się ręczne zbiory. Jest to gwarancją starannej selekcji, która zapewnia nam otrzymanie wyłącznie najlepszych i najświeższych dostępnych ziaren.

KAWY HAYB DO ESPRESSO

W ofercie palarni HAYB znajdują się kawy do espresso, czyli przeznaczone do przygotowania metodami ciśnieniowymi. Są to niezwykłe mieszanki najlepszych ziaren arabiki, ale także kawy jednorodne, które składają się ziaren pochodzących z jednego regionu świata np. HAYB Brazil Cerrado Patrocinio. Średnio i ciemno palone kawy HAYB do espresso posiadają zupełnie inny smak i aromat, dzięki czemu każdy znajdzie co dla siebie.

Kawy HAYB do espresso możemy przygotować w ekspresach kolbowych i automatycznych, ale przy właściwym zmieleniu ziaren również w kawiarkach moka. Każda z nich sprawdzi się w formie intensywnego, aromatycznego espresso, jednak każdy miłośnik aksamitnych kaw mlecznych również będzie pod wrażeniem mieszanek HAYB.

Kawy Hayb do espresso

Kawy ziarniste Hayb pod espresso

Kawy Hayb pod alternatywne sposoby parzenia

HAYB to także doskonałe kawy ziarniste przeznaczone do przelewowych metod parzenia. Są to jasno palone stuprocentowe arabiki, które charakteryzują się wyśmienitym smakiem i intensywnym aromatem. Ogromną popularnością cieszy się seria kaw HAYB Się Przelewa, w której znajdziemy coś dla fanów owocowej słodyczy oraz miłośników aromatów kwiatowych. Z powodzeniem możemy zaparzyć je w ekspresach przelewowych, ale także metodami alternatywnymi typu Chemex, drip czy Aeropress.

Wszystkie kawy ziarniste HAYB do espresso i pod przelew w marcu możecie kupić 20% taniej.

Kawy ziarniste Hayb pod przelew

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel